Підліткова «Майстерня історій» шукає письменників

майстерня історій, літературна майстерня, літературна студія, підліткова літературна студія, літературні курси, підліткові літературні курси, літературна школа, літературна школа для підлітків, підлітки, підліткова література, літературна студія для підлітків, дитяча літературна студія, письменницька студія для підлітків, письменницький гурток, дитячий письменницький гурток, литературная мастерская, подростковая писательская мастерская. писательская мастерская для детей, детская писательская мастерская, школа письма

Літературна студія для підлітків «Майстерня історій» шукає письменників 14-18 років. Майстерня задумана як простір для навчання та спілкування тих, хто жити не може без вигадування історій, хто пише сам і цікавиться тим, що пишуть інші, хто читає вночі, зранку і вдень, хто думає, що він – реінкарнація Селінджера чи Бредбері, хто переконаний, що життя — найкращий привід написати свою історію. Це надійний прихисток для тих, хто впевнений, що реальність – це все те, на що здатна твоя уява.

На заняттях учасники пишуть оповідання, вірші, п’єси, створюють комікси. З’ясовують, з чого складаються цікаві історії, чим антиутопія відрізняється від кіберпанку, звідки беруться яскраві персонажі та як зі слів створити власний світ. Читають улюблені книжки і говорять про них. Знайомляться із сучасними українськими письменниками, відвідують літературні фестивалі, презентації книжок, театральні читки. І, звичайно, влаштовують вечірки й танці у темряві.

Щоб записатися, треба надіслати повідомлення у соцмережі або зателефонувати.

Контакти та додаткова інформація — за посиланням.

Заняття безкоштовні.

Коли: щосереди та щоп’ятниці, 16:30 — 20:00.
Місце: бібліотека Otium’51 (вул. Ентузіастів, 51/24).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин