«На дотик» для підлітків: конкурс рецензій і майстер-класи

анонс, події для підлітків, літературний конкурс, підлітковий конкурс рецензій, майстер-класи та лекції для підлітків від Євгена Стасіневича, Ані Гай, Іванки Шкромиди, гьоте інститут в україні, майстерня історій, проект на дотик, Бов Б'єрґ «Ауергаус», Катя Брандіс «Фристайлерка», Роберт М. Зоннтаґ «Сканери», Шарлотте Кернер «Світлокопія», мастерская историй, лекции и мастер-классы для подростков, литературный конкурс для подростков, подростковый конкурс рецензий, анонс, интересные мероприятия для подростков в киеве октябрь

Illustration: Alexandra Stump

Вам від 14 до 21 років, ви любите читати і готові розповідати про книжки іншим? Goethe-Institut в Україні та «Майстерня історій» оголошують конкурс рецензій на підліткові (анти)утопії, видані у рамках проекту «На дотик». Беріть участь у конкурсі та діліться з усіма враженнями від прочитаних історій.

Для участі у конкурсі потрібно обрати одну з чотирьох книжок, виданих цього року в рамках проекту «На дотик»: Бов Б’єрґ «Ауергаус», Катя Брандіс «Фристайлерка», Роберт М. Зоннтаґ «Сканери», Шарлотте Кернер «Світлокопія». Далі необхідно написати рецензію, записати подкаст чи зняти відеоогляд на одну з цих книг і до 17 листопада надіслати на адресу: mariia.shubchyk@goethe.de. Робіт можна надсилати безліч.
Автор або авторка найкращого книжкового огляду отримає мовну стипендію на вивчення німецької мови в Goethe-Institut в Україні.

Також молодь 14-21 років запрошують відвідати безкоштовні майстер-класи та дізнатися більше від літературного критика Євгенія Стасіневича, авторки подкастів Іванки Шкромиди та влогерки Ані Гай про те, як зробити цікавий аудіо-, відео- або письмовий відгук на книгу.

Розклад майстер-класів:
20 жовтня – майстер-клас Ані Гай зі створення відеорецензії.
27 жовтня – майстер-клас Іванки Шкромиди із запису подкасту.
3 листопада – майстер-клас Євгена Стасіневича з написання рецензій.

Реєстрація за посиланням обов’зкова.
Деталі – за посиланням.
Коли: 20 жовтня – 3 листопада.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події