Арт-студія «Артакадемія» запрошує на майстер-клас з олійного живопису для початківців.
Новини / Анонс
5 Квітня 2019
1851
Навчіться малювати в «Артакадемії»: майстер-клас з живопису
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Illustration: Tiffany Beucher

Розвинути уяву, відволіктися від повсякдення, позбутися стресу, знайти нових друзів, відчути себе справжнім митцем і навіть відкрити у собі новий талант? Арт-студія «Артакадемія» запрошує на майстер-клас з олійного живопису для початківців.
Всім нам відомо, що малювання приносить чималу користь і дорослим, і дітям. Адже змішуючи фарби, комбінуючи кольори та фігури, ми починаємо краще розуміти та осмислювати світ навколо, розширювати межі власної уяви. Малювання також допомагає зрозуміти та прийняти власні емоції, досягти гармонії та умиротворення. В образах чи пейзажах ми формуємо власну незалежну думку. Працюючи в приємній неконкурентній атмосфері, нам стає значно простіше висловлюватися, а це, до речі, ще й сприяє покращенню самооцінки. Малюючи, ми починаємо краще запам’ятовувати та звертаємо увагу на непомітні дрібниці. А через те, що це заняття стимулює обидві півкулі мозку, воно буде особливо корисним для дітей, які стрімко ростуть і розвиваються.
Починати малювати ніколи не буває запізно чи зарано. Та наважитися зробити перший мазок часом доволі складно. Особливо, якщо ви не знаєте, з чого почати, як змішувати фарби, як створювати колір та тінь. Професійні художники-викладачі арт-студії «Артакадемія» з задоволенням розкажуть усі секрети та допоможуть самостійно створити справжній шедевр. Майстер-клас з олійного живопису для початківців відбудеться у неділю, 14 квітня, об 11:00. Він триватиме 4 години — за цей час учасники встигнуть закінчити пейзаж на тему «Італійська Рив’єра».
Арт-студія «Артакадемія» — це затишний творчий простір у центрі Києва. Перша і єдина школа мистецтв в Україні, що з 2013 року практикує європейський підхід та створює індивідуальну програму навчання для кожного учня. Професійні викладачі з освітою Художньої Академії України допоможуть та підкажуть, як краще виконати роботу. Уроки відбуваються в легкій формі, залучаючи всю увагу учасників до захопливого процесу створення картин. Для комфорту всіх учнів та, щоби викладач зміг приділити увагу кожному, група складається всього з шести осіб.

Деталі — за посиланням.
Коли: 14 квітня, 11:00.
Місце: арт-студія «Артакадемія» (вул. Льва Толстого, 15, офіс 33).
Вартість: 450 грн — у вартість входять всі необхідні матеріали: полотно, фарби, пензлі, робота викладача.
Для запису на майстер-клас необхідно зареєструватися за номером телефону: 223-74-90 або 067-803-733.

Київ майстер-класи розвиток дитини творчість