Хочете навчитися писати оповідання? Тоді реєструйтеся на тижневий літній курс творчого письма для підлітків «Як пишеться оповідання».
Новини / Анонс
14 Травня 2019
1305
Навчіться писати оповідання: курс для підлітків
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
як пишеться оповідання, курси для підлітків, творчі курси, курси з письма, як навчитися писати, сторітелінг, заняття для підлітків, розвиток, саморозвиток, як навчитися писати, Bartleby & Company, как научиться писать, курсы для подростков, развитие подростков, сторителлинг,

Illustration: Jack Dylan

Хочете навчитися писати оповідання так, щоби від них неможливо було відірватися? Вдало виражати власні думки через слова? Тоді реєструйтеся на тижневий літній курс творчого письма для підлітків 13–17 років «Як пишеться оповідання».

Цей курс надасть сміливості і стане путівником для тих, хто вперше наважився розказати свою історію. Учасники будуть вчитися створювати персонажів, писати діалоги, влучно обирати оповідача і виразні деталі, щоб розказати найцікавіші у світі історії. Ви дізнаєтеся, звідки виникають ідеї та конфлікти для історій, як розвивати сюжет і обирати найбільш вдалу структуру для тексту. І нарешті – отримаєте задоволення від письма.
Більша частина курсу присвячена роботі з власними текстами – створенню історії, вивченню прийомів написання прози, вміння презентувати власні тексти. Учасники курсу читатимуть і обговорюватимуть у групі тексти одне одного, вчитимуться висловлювати думку про прочитане, працюватимуть із критичними зауваженнями.
Ви досліджуватимете світ, як письменники, віднайдете ідеї й сміливо експериментуватимете з текстом. Це короткий курс, на якому підлітки навчаться читати та створювати історії. Вони говоритимуть про прозу і про роботу з текстом загалом. Це творча робота, але навички, які отримують учасники, стануть у нагоді в різних сферах: від написання художніх творів, сценаріїв для кіно і комп’ютерних ігор до сторітелінгу в медіа.
Робота в групі побудована на неформальному спілкуванні. Невеликий розмір групи – до 10 учасників – дозволяє кураторам індивідуально працювати з кожним, допомагати редагувати та вдосконалювати свій текст.

Реєстрація на курс – за посиланням.

Тривалість курсу: 5 днів з 10:00 до 13:00.
Дати: 3-7 червня 2019.
У групі – до 10 підлітків 13–17 років.
Вартість участі в курсі: 2500 грн.
Деталі – за посиланням.

Не проґавте найцікавіше — підписуйтесь на канал Букмолі у Telegram.

курси навчання підлітки поради для підлітків розвиток дитини