«Недискримінаційний підхід у навчанні» — курс у межах Нової Української Школи від ГО «STUDENA» та студії онлайн-освіти EdEra.
Новини / Новина
11 Червня 2018
1310
Недискримінаційний підхід у навчанні: онлайн-курс проти цькувань
Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Illustration: Lucas Wakamatsu

Як зробити школу дружньою для кожної дитини? Як створити атмосферу взаємоповаги й підтримки у класі? Як переконатися, що «права дитини» та «дитиноцентризм» — не просто пусті слова?  У межах Нової Української Школи ГО «STUDENA» спільно зі студією онлайн-освіти EdEra розробила курс «Недискримінаційний підхід у навчанні». Метою цього курсу є протидія дискримінації в освітньому середовищі. Він буде цікавий як викладачам та адміністрації школи, так і батькам, і всім, хто цікавиться освітою. Проект безкоштовний та доступний для всіх охочих.
Кожна людина грає власну роль у суспільстві. Важливо поважати це різноманіття і з раннього віку навчати, що інакший — не означає гірший. Лектори онлайн-курсу ознайомлять вас із базовими поняттями толерантності, прав людини, недискримінації та нададуть багато матеріалу для використання у майбутній практиці.
Наразі доступний модуль від тренерки з питань протидії всім формам дискримінації та ксенофобії Галини Корнієнко «Протидія цькуванню». Повний запуск курсу планується на липень 2018 року.

навчання освіта розвиток дитини школа