Netflix екранізує найкращі твори Роальда Дала

нетфлікс, нетфликс, Netflix,  Roald Dahl Story, роальд дал, роальд даль, фільми за творами роальда даля, нові фільми нетфліксу, «Чарлі і шоколадна фабрика», «Матильда», «Великий Дружній Велетень», «Чарлі та Великий скляний ліфт», «Дивовижні ліки Джорджа», «Хлопчик», «Гігантський крокодил», «Жирафа, Пеллі і я», «Чарівний палець», по мотивам текстов роальда даля нетфликс снимет фильм

Найкращі твори улюбленого дитячого письменника Роальда Дала перетворяться на захопливу та фантастичну серію анімаційних фільмів. Про це оголосила компанія Netflix, що об’єдналася з Roald Dahl Story. Наступного року розпочнеться виробництво стрічок за мотивами найвідоміших творів автора, зокрема,  «Чарлі і шоколадна фабрика», «Матильда», «Великий Дружній Велетень», «Чарлі та Великий скляний ліфт», «Дивовижні ліки Джорджа», «Хлопчик», «Гігантський крокодил», «Жирафа, Пеллі і я», «Чарівний палець» та інші.
Проте твори «Відьми», «Фантастичний містер Лис», «Джеймс і гігантський персик» Netflix не анімуватиме. Ймовірно, через те що права належать іншим компаніям.

Наша місія полягає в тому, щоб якомога більше дітей з усього світу змогли відчути унікальну магію та позитивний посил творів Роальда Дала. Партнерство з Netflix дає можливість втілити це у життя. І, звісно, це неймовірно цікавий та новий досвід для компанії Roald Dahl Story. Я впевнена, Роальд буде в захваті
Фелісіті Дал.

У прес-релізі представники Netflix заявили, що мають намір залишатися вірними «квінтесенційному духу і тону Дала», а також оголосили, що це буде «створення вигаданої історії всесвіту, яка розширюється далеко за межі сторінок книг».
«Занурення в незвичайні світи оповідань Роальда Дала — це честь і величезна кількість веселощів, і ми вдячні за довіру від компанії Roald Dahl Story та сім’ї Дала до нашої команди. Ми маємо великі творчі амбіції  якомога якісніше проілюструвати подорожі улюблених персонажів у свіжому, сучасному вигляді», — сказала Меліса Кобб, віце-президентка Netflix.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події