У “Жовтні” показуватимуть кіно для мам із немовлятами

У "Жовтні" показуватимуть кіно спеціально для мам і тат із немовлятами, тихі сеанси, київ, кінотеатри, фільми для малюків, що дивитися в кіно, кіно разом з дітьми, кінотеатр для малюків, мистецтво для дітей, розвиток дитини

Getty Images

З 15 березня у київському кінотеатрі “Жовтень” проводитимуть “тихі” сеанси для мам із немовлятами. Про це повідомляє “Українська правда. Київ”.

Особливість “тихих” сеансів полягатиме в тому, що відвідувати їх зможуть мами з до 1 року і старше. Для комфортного перегляду фільмів у компанії немовлят під час таких кінопоказів у залі не вимикатимуть, а лише приглушатимуть світло, і робитимуть звук тихішим, ніж зазвичай. Також під сценою облаштують зону з манежами, де трошки старші діти зможуть грати, поки мами дивитимуться кіно.
Фільми демонструватимуть у залі на 400 місць. Ціна за сеанс складатиме близько 50-60 гривень.

Ініціаторами проекту стали учасники й учасниці Facebook-спільноти “Київ дружній до батьків і малюків”, на сторінці якої цю новину було вперше опубліковано 21 лютого.

Мами і тати! маю для Вас чудову новину! кінотеатр Жовтень погодився на нашу ініціативу – проводити сеанси для мам з малюками 0+!!!!!! Перший сеанс – 15 березня, 10:00! Очікується, що кіносеанси будуть проводитися на регулярній основі раз в тиждень! Оскільки ініціатива була запропонована від імені групи, ми разом з Вами у можемо вибрати (доросле) кіно для перегляду!
написала активістка й ініціаторка проекту Ольга Мирцало

За домовленістю між ініціаторами проекту та адміністрацією кінотеатру фільми для перегляду мами зможуть визначати самостійно, а згодом повідомлятимуть про свій вибір за два тижні до показу. Для зручності відвідувачів “тихих” кіносеансів активісти планують подарувати “Жовтню” два пеленальних столики і зібрати іграшки для старших дітей. Зі свого боку кінотеатр зобов’язався надати мікрохвильові печі для підігріву їжі.

Поки не зовсім зрозуміло, чи зможуть відвідувати кінопокази чоловіки. За словами директорки “Жовтня” Людмили Горделадзе, причина цієї невизначеності в тому, що мами під час кіносеансів годуватимуть дітей груддю. Крім того, адміністрації ще належить визначитися з переліком речей, які треба придбати для таких сеансів, а також із місцем для їхнього зберігання.

Перший “тихий” кіносеанс у “Жовтні” відбудеться 15 березня о 10:00. Планується, що такі кінопокази проводитимуть один раз на тиждень на регулярній основі.
Згодом про них повідомлятимуть на сайті “Жовтня” та новому сайті “Жовтень-friends”, який запустять незабаром.

Нагадаймо, що “тихі” сеанси в українських кінотеатрах – не новинка. Так, із 21 грудня 2016 року кожної другої середи місяця “тихе” кіно для батьків із малюками до 1 року показують у деяких кінотеатрах мережі “Планета кіно”.

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©