Студія Pixar, одна з найвідоміших комп'ютерних анімаційних студій у світі, запустила безкоштовний онлайн-курс зі сторітелінгу - розповідання мультимедійних історій.
Медіапростір / Новина
21 Лютого 2017
3006
Безкоштовний курс зі сторітелінгу від студії Pixar
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©
Безкоштовний онлайн-курс зі сторітелінгу від Pixar, аніматори, безкоштовні курси, альтернативна освіта, як розповідати історії, мультимедійна історія, як робити мультики

Pixar

Студія Pixar, одна з найвідоміших комп’ютерних анімаційних студій у світі, запустила безкоштовний онлайн-курс зі сторітелінгу (англ. storytelling) – розповідання мультимедійних історій. Щоби стати слухачем або слухачкою курсу, достатньо просто зареєструватися, теж безкоштовно, на навчальному ресурсі Khan Academy.

Що робить когось хорошим оповідачем? Розповідання історій – це те, що ми усі робимо природно, починаючи з раннього дитинства, але є різниця між хорошою та прекрасною оповіддю. У цьому курсі режисери й аніматори Pixar розкажуть вам про те, з чого вони починали і які історії їх надихають, а також спонукатимуть вас задуматися над тим, які історії ви б могли і хотіли розповісти самі.

Курс «Art of Storytelling» розглядає процес створення унікальних персонажів і світів, які відображатимуть ваш задум, допоможе знайти і зрозуміти свою аудиторію, а також включає спілкування з професіоналами студії Pixar з можливістю отримати персональні поради. Серед викладачів курсу – режисери, аніматори, художники і продюсери студії Pixar, зокрема, Марк Ендрюс («Хоробре серце», “Суперсімейка”, “Відважна” та інші) та Піт Доктер («Вперед і вгору», “Думками навиворіт” та інші).

Більше про курс читайте на сайті Khan Academy.

Наразі доступним є тільки перший урок, що має назву «Ми розповідаємо історії». Реліз другого уроку, «Характери», очікується вже наступного тижні. Курс триватиме протягом усього 2017 року. Наступні уроки міститимуть лекції зі створення емоційних сцен, розкадрування тощо.

Khan Academy Pixar анімація мультиплікація навчання освіта