Київська афіша найцікавіших подій для усієї родини на вихідні 6-7 жовтня.
Новини / Афіша
3 Жовтня 2018
2207
Вихідні з дітьми: 6-7 жовтня
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
Ґруффало, Читанки у книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця», Родинне свято безпеки — «Сімейний день надзвичайних ситуацій», парк перемога, победа, семейный день безопасности, Державний політехнічний музей, политехнический музей, Інтелектуальна гра «Наукова Родина», интеллектуальная игра пр науку для всей семьи, Національний науково-природничий музей НАН України, лекция животные в космосе, о космосе для детей, лекція про космос, тварини у космосі, Plant Swap, обмін рослинами у дворику з воронами, обмен растениями во дворе с воронами, Svitlo Concert, свитло концерт, світло концерт дитяча програма, концерт класичної музики для дітей, Міжнародний проект «Місто Професій» в парку шевченка, международный проект город профессий в парке шевченка, центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка для дітей, центральная библиотека для детей, Silent Books, виставка мандрівної колекції книжок, мовчазні книжки, сайлент букс, книжки-картинки, выставка путешествующих книжек без слов, книжки-картинки, бібліотека Botan розклад події, літфакультатив, литфакультатив, библиотека ботан, Безкоштовні дитячі заняття у PinchukArtCentre, бесплатные детские занятия в пинчук арт центре, пинчукартцентр расписание занятий для детей и подростков, пінчік арт центр розклад занять для дітей та підлітків, цікаві вихідні, афіша київ, афиша киева октябрь, выходные в октябре, фестивали в киеве, события, вихідні жовтень, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у жовтні, події жовтня, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в октябре всей семьей, выходных, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей

Illustration: Liki Zhang

Погортати відому у всьому світі колекцію «Мовчазних книжок», спробувати себе у ролі пожежника або художника та обмінятися рослинами — ці та ще більше захопливих справ зможуть зробити читачі нашої афіші. Адже ми вже зібрали для вас найцікавіші події Києва, від яких будуть у захваті всі в родині. Хутчіш читайте та плануйте незабутні пригоди!

Виставка мандрівної колекції книжок «Мовчазні книжки»: 6 жовтня

Silent Books — історії в картинках для дітей, які розмовляють різними мовами. Основна ідея цього проекту — дати читачеві розуміння історії, культури, незалежно від його походження чи мови. Усе почалося на Лампедузі, острові на півдні Італії, куди прибуло багато біженців. Така ситуація спонукала до пошуку нових рішень, а згодом це отримало відгук в інших країнах. «Мовчазні книжки» відкривають швидкий шлях до нової мови і викликають бажання читати.

Деталі — за посиланням.
Коли: 6 жовтня.
Місце: центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка для дітей (просп. Перемоги, 25-А).

Міжнародний проект «Місто Професій»: 6 жовтня

«Місто професій» — міжнародний проект, що вже п’ятий рік реалізовується в Україні. Мета проекту — щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.
У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватися на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, таких як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліціянт, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до «роботи».

Деталі — за посиланням.
Коли: 6 жовтня.
Місце: парк Шевченка.

Класика для дітей: 6 жовтня

Svitlo Concert запрошує вас на нову програму, присвячену планеті Земля і тваринам! Оркестр і театр пісочної анімації не дадуть вашій дитині нудьгувати ні хвилини! Це концерт-знайомство з класичною музикою, природою та тваринами для дітей.
У програмі рекомендовані класичні твори відомих композиторів та улюблені мелодії з мультфільмів. Кожна композиція буде представлена ​​в легкій формі і в супроводі цікавих історій.

Деталі — за посиланням.
Коли: 6 жовтня.
Місце: вул. Саксаганського, 6.

Plant Swap: 6 жовтня

Захід для великих і маленьких пошановувачів рослин. Крім того, що тут можна буде обмінятися рослинами, це ще й чудова можливість навчити дітей ділитися.
Окрім рослин у горщиках, можна буде обміняти живці, насіння, горщики, лійки та інше приладдя для вирощування кімнатних рослин.

Деталі — за посиланням.
Коли: 6 жовтня.
Місце: дворик з воронами (вул. Рейтарська, 9-Б).

Літфакультатив: 6 жовтня

Мало ми знаємо таких письменників, навколо яких було б накручено стільки ж міфів і домислів, як із Джеромом Девідом Селінджером. Чому найзагадковіший американський автор другої половини ХХ століття перестав публікуватися на зльоті; писав він в стіл або мучився творчим безпліддям, прикриваючись добровільним відлюдництвом?

Деталі — за посиланням.
Коли: 6 жовтня.
Місце: бібліотека Ботан (вул. Воздвиженська, 9-19).

Лекція «Тварини у космосі»: 6 жовтня

Ви замислювались, хто перший полетів у космос, ще до усім відомих Білки та Стрілки? А як тварини готувалися до космічного польоту? Хто із них став відомим? Як історія увічнила подвиги тварин-космонавтів? Дізнатися відповіді на ці питання ви зможете на цікавій лекції про перших пасажирів космічних апаратів.

Деталі — за посиланням.
Коли: 6 жовтня.
Місце: Виставкова зала Національного науково-природничого музею НАН України (вул. Богдана Хмельницького, 15).

Інтелектуальна гра «Наукова Родина»: 6 жовтня

Вперше в Україні стартує наукова гра для всієї родини. У двобоях за титул найрозумнішої родини України змагатимуться разом і діти, і дорослі.
Веселі конкурси, наукові експерименти, родинна творчість і змагання вболівальників — все це ви побачите, якщо відвідаєте 6 жовтня Державний Політехнічний Музей.

Деталі — за посиланням.
Коли: 6 жовтня.
Місце: Державний політехнічний музей (просп. Перемоги, 37К6).

Родинне свято безпеки — «Сімейний день надзвичайних ситуацій»: 6 жовтня

«Сімейний день надзвичайних ситуацій» — фестиваль безпеки для усієї родини. Вже четвертий рік поспіль, спільно з Німецькою федеральною компанією GIZ, рятувальники ДСНС організовують масштабні фестивалі для дітей та для дорослих.
Традиційно, на гостей заходу чекає безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. А головне — багато корисної та необхідної інформації від професійних рятувальників.

Деталі — за посиланням.
Коли: 6-7 жовтня.
Місце: парк «Перемога» (вул. Генерала Жмаченка, 7).

Читанки у книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»: 7 жовтня

Маленьке спритне мишеня може перемогти лиса, сову, й навіть змію! Не вірите? 6 жовтня маєте можливість переконатися у цьому на інтерактивній читанці книжки  «Ґруффало».
А вже 7 жовтня на читанці книжки «Дуже чемний лемур» дітвора дізнається, як же потрібно себе поводити і які халепи можна оминути завдяки цьому.

Деталі — за посиланням.
Коли: 6-7 жовтня.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Срібнокільська, 1-А).

Заняття для всієї родини у PinchukArtCentre: 6-7 жовтня

Щовихідних PinchukArtCentre чекає дітей, підлітків та їхніх батьків на творчі заняття.
У суботу о 12:00 відбудеться заняття «Каляки-маляки» для дітей 4-5 років, під час якого діти поговорять про те, хто такий скульптор, як створити скульптуру та звідки можна взяти для цього матеріал.
У неділю відбудеться англомовне заняття «Сімейна неділя» для дітей 7-9 років, під час якого учасники дізнаються про виготовлення найвідоміших скульптур та пам’ятників Києва. А також відбудуться заняття ArtFriends для дітей 3-11 років з особливостями розвитку, під час якого учасники поговорять про архітектурні рішення міста Києва, та для дітей 12-17 років, що буде присвячено відомим колажам ХХ століття.

Деталі та реєстрація — за посиланням.
Коли: 6-7 жовтня.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

вистави вихідні у Києві Київ майстер-класи музеї розваги розвиток дитини читання вголос