Найцікавіші події Києва у жовтні

букмольные чтения, Завтра 2037, конференція Завтра 2037, підліткова конференція Завтра 2037, конференція підлітків Завтра 2037, конференция Завтра 2037, подростковая конференция Завтра 2037, конференция для подростков Завтра 2037, подростковая конференция, підліткова конференція, НСК Олімпійський, олімпійський стадіон, національний спорткомплекс олімпійський, нск олимпийский, Тбілісоба на Андріївському, Тбілісоба, грузинський фестиваль Тбілісоба, грузинський фестиваль київ, грузинский фестиваль, грузинский фестиваль киев, тбилисоба, тбилисоба на андреевском, тбилисоба киев, фестиваль тбилисоба, фестиваль тбілісоба, андріївський узвів, андреевский спуск, Фестиваль культур народів світу, Фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, Київська міська рада, фестиваль культур Київська міська рада, Азбукове Королівство Магів і Янголів, Фестиваль української дитячої книги Азбукове Королівство Магів і Янголів, Фестиваль української дитячої книги, Музей книги і друкарства України, Місто професій, город профессий, місто професій київ, місто професій парк шевченко, город профессий киев, город профессий парк шевченка, Zoo Bonus FEST, Всеукраїнський зоофестиваль Zoo Bonus FEST, зоофестиваль Zoo Bonus FEST, зоофестиваль, зоофестиваль будинок кіно, будинок кіно, дом кино, My Baby Fest, дитячий фестиваль My Baby Fest, Завтра 2037, маркет всі свої, маркет все свои, Всі Свої діти, всі свої, всі свої теплі дитячі речі, все свои, все свои, галерея D12, D12, конференція Завтра 2037, підліткова конференція Завтра 2037, конференція підлітків Завтра 2037, конференция Завтра 2037, подростковая конференция Завтра 2037, конференция для подростков Завтра 2037, подростковая конференция, підліткова конференція, афиша киева октябрь, Фестиваль дитячих театрів JoyFest Діти, JoyFest Діти, JoyFest, Joy Fest, фестиваль JoyFest, театральний фестиваль JoyFest, театральный фестиваль JoyFest, фестиваль детских театров JoyFest, детский театральный фестиваль, дитячий театральний фестиваль, театральний фестиваль, театральный фестиваль, фестиваль детских театров, Театральний фестиваль JoyFest, JoyFest, театральний фестиваль київ, міжнародний театральний фестиваль київ, выходные октябрь, фестивали октябрь киев, фестивали октябрь, события октябрь, события киев октябрь, вихідні жовтень, афіша жовтень, афіша київ жовтень, фестивалі жовтень, події київ жовтень, вихідні у києві, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, остання барикада, читання остання барикада, букмоль остання барикада, літклуб букмоль остання барикада,

Ми любимо жовтень, передусім, за новий сезон Літклубу Букмоль. Ще кілька причин полюбити жовтень знайдете у нашій афіші на місяць.

Літклуб Букмоль

Непередбачувані та безмежно дотепні сюжети, таємниці й інтриги, відважні герої та героїні, вишукані ілюстрації, вигадливі майстер-класи та надзвичайно затишні локації — у четвертому сезоні інтерактивних читань у Літклубі Букмоль, заснованому в межах проекту «Читаймо дітям уголос!», на дітей та їхніх батьків очікує чимало дивовижних цікавинок, покликаних розважити, навчити, надихнути та переконати у тому, що читання вголос захопливе і незамінне у будь-якому віці та просторі.
Отож у жовтні регулярні безкоштовні читання та майстер-класи у відбуватимуться у чотирьох локаціях наших партнерських закладів, інформація про які з’явиться незабаром.
Не забувайте стежити за нашими заходами у Фейсбуці та реєструватися, адже кількість учасників на кожен захід обмежена. Реєстраційну форму можна знайти в описі до читань.

Міжнародний театральний фестиваль Joy Fest: 5-8 жовтня

На п’ятому ювілейному Міжнародному театральному фестивалі Joy Fest протягом чотирьох фестивальних днів на вас чекають покази конкурсних та позаконкурсних вистав різними мовами, майстер-класи з акторської майстерності й імпровізації та тематична фотозона.

Програма – за посиланням.

Коли: 5-8 жовтня.
Місце: готель «Хрещатик» (вул. Хрещатик, 14).

Завтра 2037: 7 жовтня

Ти задумав втілити у життя стартап, новий гаджет або додаток для смартфону? Ти бачиш себе популярним влогером, мандрівником або музикантом, але не знаєш ще, з чого почати? Або, навпаки, взагалі й гадки не маєш, куди себе пристосувати після закінчення школи? Тоді долучайся до тінейджерської конференції «Завтра_2037».
Як вигадати щось типу Mars Hopper, підкаже Софійка Буткалюк, Фионг Ань Чан доведе, що математика змінить медицину, а Михайло Миколишин здивує космічним запуском без ракет. Тут ти знайдеш однодумців, друзів та познайомишся із цікавими хлопцями та дівчатами, які підтримають, порадять та надихнуть на величезні досягнення або маленькі цілеспрямовані кроки.
Спілкуйся, шукай, думай, розважайся на конференції «Завтра_2037»!

Деталі – за посиланням.

Коли: 7 жовтня, 10:30 – 18:00.
Місце: НСК Олімпійський (вул. Велика Васильківська, 55).

Тбілісоба на Андріївському: 7-8 жовтня

Фестиваль українсько-грузинської дружби відбудеться на Андріївському узвозі вже вшосте. Для гостей підготували цікаву і різноманітну музичну програму — від грузинских міських романсів і музики Гії Канчелі до обробок традиційної грузинської музики на бандурі. Цього року на вас чекатиме дві сцени — а значить більше майстер-класів із танців та більше розіграшів призів.

Карта, повна програма та анонс учасників концерту з’являться незабаром тут.

Коли: 7-8 жовтня, 13:00 – 21:00.
Місце: Андріївський узвіз.

Фестиваль культур народів світу: 7 жовтня

IV Фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, який представить у різних проявах культуру понад 40 країн світу за участі 30 посольств іноземних держав і діаспор. На заході відвідувачі зможуть ближче познайомитися з культурними особливостями народів світу: Австралії, Аргентини, Азербайджану, Бангладеш, Болгарії, Вірменії, Гани, Гвінеї, Греції, Єгипту, України, Узбекистану, Молдови, Малайзії, Німеччини, Камеруну, Конго, Кореї, Киргизстану, Індонезії, Туркменістану, Таджикистану, Іраку, Ірану, Палестини, Пакистану, Перу, Румунії, Словенії, Судану, Казахстану, Індії, Танзанії, Туреччини, ОАЕ, Японії, ромською та кримськотатарською культурою та багатьма іншими.
Усіх гостей свята чекає захоплива програма, завдяки якій вони зможуть реалізувати свою невеличку кругосвітню подорож, доторкнувшись до автентичних предметів побуту, текстилю, ремісничих виробів різних країн та особисто поспілкуватися з представниками інших народів, а також насолодитися барвистими дефіле національних костюмів, запальними танцювальними і вокальними номерами, дегустаціями традиційних страв і напоїв. Організатори готують низку цікавих майстер-класів, серед яких кожен знайде щось для себе,: мехенді, арабську, японську й бенгальську каліграфію, ткацтво, розпис корейських масок і віял, створення свищиків із глини; гості навчаться грати в японські ігри, а також створювати символ Болгарії – паперові троянди та багато-багато іншого, що дозволить долучитися до культури і традицій інших народів.

Коли: 7 жовтня, 12:00 – 16:00.
Місце: Київська міська рада (вул. Хрещатик, 36).

Азбукове Королівство Магів і Янголів: 12-14 жовтня

VІІІ Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» запрошує вас до затишних посиденьок на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври.
Майстер-клас з атрибуції стародруків «Таємниці давніх книжок» від Валентини Бочковської, директора Музею, дасть можливість зануритися в тексти книг, яким більше 300-400 років. Кожен відвідувач зможе на короткий час відчути себе справжнім дослідником і не лише доторкнутися до найдавніших книг музею, а й спробувати прочитати їх та відкрити їхні таємниці.
В імпровізованих майстернях книголюби та книголюбчики долучаться до магії створення книги. Майстер-клас «Скрипторій» познайомить з історією виникнення абетки, типами давнього письма – уставом, півуставом, скорописом; ви також зможете більше дізнатися про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги. У «Музейній папірні» ви ознайомитеся з історією виникнення паперу, з процесом його виготовлення і зможете зробити папір власними руками. «Лаврська друкарня» подарує можливість відчути себе помічником першодрукаря, побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті і зробити власний відбиток. На майстер-класі «Мармурування» ви зможете осягнути секрети одного з давніх способів декоративного оздоблення книжкової оправи і створите власну. У творчих майстернях Музею ви зможете зробити вітальні листівки, закладки для книг. Для тих, чий девіз: «Жодного дня без пригод!», шукачів таємничих скарбів та пригод підготували купу цікавих ігор та квестів.

Деталі — за посиланням.

Коли: 12 – 14 жовтня.
Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9).

Місто професій: 21 жовтня

«Місто Професій» — це національний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравець тощо, діти приступають до «роботи». Сумлінні «працівники» отримують заробітню плату, яку мають можливість витратити у крамниці солодощів та подарунків, розташованій на території «Міста Професій».

Коли: 21 жовтня, 12:00 – 16:00.
Місце: парк ім. Т.Г. Шевченка.

Всі. Свої. Теплі дитячі речі: 21-22 жовтня

Загадка: «Сто вдягачок – сто застібачок!» Відповідь: діти взимку. Але це не про маркет «Теплі дитячі речі». Тут ви знайдете максимально зручний одяг та взуття для молодших членів вашої родини. Пальта, куртки, комбінезони, рукавички, шапки, светри – все, щоб почуватися комфортно навіть у негоду, – представлять 120 українських брендів. Також – традиційно – на маркеті буде одяг для немовлят, іграшки, текстиль, меблі та декор для дитячих кімнат.

Коли: 21-22 жовтня, 10:00 – 20:00.
Місце: Всі. Свої (вул. Десятинна, 12).

Zoo Bonus FEST: 21 жовтня

Унікальний Всеукраїнський зоофестиваль Zoo Bonus FEST збере в одномі місці силу-силенну шанувальників талановитих собак, котів, птахів, гризунів.
Будуть конкурси, розіграші призів, майстер-класи, семінари, практичні заняття, можливість вільно поспілкуватися з ветеринарами, кінологами, дресирувальниками, зоопсихологами, грумерами та зоомодельєрами, а також відвідати ярмарок товарів для тварин.

Деталі – за посиланням.

Коли: 21 жовтня, 10:00 – 18:00.
Місце: Будинок Кіно (вул. Саксаганського, 6).

My Baby Fest: 28 жовтня

My Baby Fest – це величезний дитячий фестиваль з різноманітною програмою. Будуть покази одягу для дітей і вагітних, консультації та лекції для молодих і майбутніх батьків від лікарів, психологів і спеціалістів з дитячого дозвілля, ігрова зона, ярмарок, майстер-класи та конкурси, фуд-корт.

Реєстрація – за посиланням.

Деталітут.

Коли: 28 жовтня, 10:00 – 19:00.
Місце: НСК Олімпійський (вул. Велика Васильківська, 55).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин