ОХМАТДИТ оголошує збір книжок для маленьких пацієнтів

ОХМАТДИТ оголошує збір книжок для маленьких пацієнтів, благодійність, книготерапія, бібліотека, дитячі казки, допомога дітям, соціальні проекти

Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ оголошує збір нових книжок для маленьких пацієнтів Центру медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» і звертається із проханням допомогти організувати невеличку бібліотеку для дітей.

В «ОХМАТДИТі» постійно перебувають на лікуванні понад 600 дітей з усієї України із різноманітними захворюваннями, непросте лікування яких працівники лікарні намагаються полегшити, зокрема в центрі медико-психологічної допомоги, застосовуючи різні методики тощо.
Знаючи, що книжка також може бути чудовою терапією, в «ОХМАТДИТі» планують облаштувати невеличку сучасну бібліотеку, щоби маленькі пацієнти могли обрати собі книжку-друга, книжку-порадника чи книжку-розвагу.

Долучитися до процесу наповнення новими примірниками цікавих українських книжок невеличкої бібліотеки для маленьких пацієнтів запрошують усіх кожного небайдужих.

Подаруйте хворій дитині можливість відкрити шлях до дивовижного світу мудрості та знання!

Збір книжок проводиться щопонеділка з 14:00 до 16:30 у Центрі медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги НДСЛ «ОХМАТДИТ» за адресою: м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1 (адміністративна будівля).
З метою дотримання санітарних норм працівники Центру повинні перевіряти джерело надходження нових книжок. Принести книжки в інший робочий день можна в особистому порядку. Контактний номер телефону з працівниками Центру: (044) 236-98-61.
Ббліотека приймає виключно примірники нових книг та знаходиться на території лікарні у відповідних ігрових кімнатах.

Інформацію про всі надходження можна буде знайти на сторінці Центру у Facebook.

Джерело: Центр медико-психологической помощи НДСЛ “Охматдет”

BOKMÅL
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©