Open: новий інклюзивний арт-простір для підлітків у Києві

інклюзивність, діти з інвалідністю, центри для дітей з інвалідністю, Бачити серцем, кураж базар, інклюзивний арт-простір та центр для соціалізації підлітків, центр для подростков с инвалидностью, дети с инвалидностью, развитие, видеть сердцем, арт-центр

Illustration: Pablo Lozano

ГО «Бачити серцем» та «Кураж Базар» створили спільний проект – інклюзивний арт-простір та центр для соціалізації підлітків «OPEN». Проект почне працювати вже у вересні.

На меті організаторів було створити комунікативне творче середовище, в якому вони могли б розвивати та підтримувати взаємодію між підлітками, спеціалістами та волонтерами. Крім цього, команда ГО «Бачити серцем» та «Кураж Базар» хотіли б створити інтеграційний мікросоціум, альтернативу центрам денного перебування, де вони могли б вчити підлітків творчому самовираженню та закріплювати в них комунікативні, побутові та соціальні навички.

Наразі оголошено набір підлітків в групи першої половини дня віком від 10 до 16 років, які мають комплексні порушення розвитку та не відвідують школу або центри. Для учасні у програмі необхідно заповнити анкету.

У першій половині дня у центрі «OPEN» проводитимуть безкоштовні групові заняття для двох груп дітей з інвалідністю за розкладом.
У другій половині дня проводитимуться заняття у творчих майстернях для всіх бажаючих за розкладом.
Щовихідних відбуватимуться семінари, тренінги та зустрічі для батьків.

Заповнити анкету для участі можна тут.
Місце: м. Київ, проспект Лобановського, 9-Б.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події