Освітній фестиваль «Арсенал ідей»

Якби я був чимось кимось десь, форум нової освіти, форум нового образования, анонс, події, афіша києва вересень, куди піти в києві з дітьми, фестивалі, афиша киева сентябрь, куда пойти с детьми в киеве, события киева в сентябре, мистецький арсенал розклад заходів, освітній фестиваль арсенал ідей, образовательный фестиваль, арсенал идей,

Illustration: Elisa Ferro

Мистецький арсенал запрошує дітей та дорослих на ІV Освітній фестиваль «Арсенал Ідей», що відбудеться з 26 по 30 вересня у Києві.
Це креативний простір, у якому поєднуються творчість дітей та дорослих, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти, сучасні освітні програми та експериментаторство.
Тема цьогорічного фестивалю «Якби я був чимось/кимось/десь» має на меті продемонструвати різноманітність можливих досвідів — від тілесних до професійних.  Під час фестивалю будуть представлені інтерактивні мистецькі спецпроекти, творчі лабораторії та майстер-класи, виставки та ярмарок розвивальних ігор.

У рамках фестивалю відбудеться ІІІ Форум нової освіти. Відкритий простір, де діти стають безпосередніми учасниками заходу, а їхні думки — важливою основою для подальшого обговорення проблематики у фаховому середовищі, де вони висловлюють свої думки та ідеї, а дорослі мають можливість почути їх та допомогти втілити у реальність заради нового майбутнього.

Фестиваль також включатиме три основні тематичні групи. У групі «Простір» буде багато цікавого про міську історію та археологію, рослинність та архітектуру, секрети створення мап та розробки маршрутів. Адже живучи у місті, ми часто навіть не замислюємось, як воно влаштоване. Уявити себе в іншому тілі — тварини, рослини, фантастичної істоти, дізнатися більше про те, як ці тіла влаштовані, та поекспериментувати з можливостями власного тіла можна буде у просторі тематичної зони «Тіло». А у групі «Діяльність» всі охочі зможуть приміряти на себе різноманітні ролі, дізнатись, які навички та знання для них потрібні, або навіть придумати професію, якої ще не існує. Повну програму фестивалю можна подивитися тут.

Деталі — за посиланням.
Коли: 26-30 вересня.
Місце: Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події