Підліткова «Майстерня історій» шукає письменників

Майстерня історій, творчі курси для підлітків, літературні зустрічі, мастерская историй, литературные курсы для подростков, творческие встречи для подростков, как научиться писать, як навчитися писати твори та вірші

Illustration: Fe Ribeiro

Літературна студія для підлітків «Майстерня історій» шукає письменників і письменниць 14-18 років. Майстерня задумана як простір для навчання та спілкування тих, хто жити не може без вигадування історій, тих, хто читає вдень та вночі, тих, хто переконаний, що життя — найкращий привід для написання власної  історії. Це надійний прихисток для всіх впевнених у тому, що реальність обмежується виключно власною уявою.

На заняттях учасники пишуть оповідання, вірші, п’єси. З’ясовують, у чому секрет історій, які ми вважаємо цікавими, чим антиутопія відрізняється від кіберпанку, звідки беруться яскраві персонажі та як зі слів створити власний світ. Читають улюблені книжки і говорять про них. Знайомляться з сучасними українськими письменниками, відвідують літературні фестивалі, презентації книжок, театральні читки. І, звичайно, влаштовують вечірки й танці в темряві.

Заняття проводяться безкоштовно.

Початок занять 3 жовтня. Щоб записатися, потрібно написати в особисті повідомлення у Facebook або зателефонувати за номером: +38 (093) 621-51-51, Катерина.

Коли: щосереди та щоп’ятниці, 16:30 — 20:00.
Місце: бібліотека ім. Ярослава Мудрого (вул. Ігорівська, 14-А).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події