Відкриття сайту “Букмоль”

Довго міркуючи над тим, з чого все ж таки розпочати нашу історію подій і кому присвятити перший запис у рубриці новин, ми вирішили забути про скромність та розповісти трохи про себе.

Букмоль

“Букмоль” ми створили як віртуальний путівник літературним життям для батьків, дітей та усіх-усіх небайдужих й охочих до читання.

Букмоль – “книжна мова” у дослівному перекладі та назва найпоширенішого варіанта норвезької мови. А також, у нашому вільнішому перекладі, букмоль – це (не)звичайна “книжкова моль”. А хто ж читає більше за моль, для якої книжки – рідна домівка?

Насправді, наш «Букмоль» це один із тих золотих квитків, які дозволяють не лише потрапити у чарівний та заплутаний світ літератури для дітей, але й не заблукати там.

На сторінках цього сайту ми залюбки розповімо вам усе, що знаємо про сучасну та класичну дитячу літературу, про вже майже-дорослі книжки для підлітків і яскраві книжки-картинки для малюків. З радістю ми поділимося цікавими історіями і фактами про дитячих авторів та художників-ілюстраторів, повідаємо про визначні місця і важливі події літературного життя України та світу.

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©