Сімейно-патріотичний фестиваль Quest Fest

Quest Fest Семейно-патриотический фестиваль, квести для дітей, патріотичний фестиваль, вднх, вднг

З 19 вересня до 11 жовтня щосуботи та неділі на території комплексу Экспоцентр (ВДНГ) проходитиме захопливий сімейно-патріотичний фестиваль Quest Fest. Фестиваль запрошує дітей та батьків для участі у різномантіних квестах на парковій території ВДНГ. Головне у фестивалі – діти приймають участь у квестах та інших активностях разом з батьками,  навчаються грі в команді, новим навичкам, та отримують нові знання про свою країну. Програми та завдання усіх квестів розраховані на дві вікові групи дітей — 5-8 років та 9-12 років.

Гравці матимуть змогу стати учасниками дивовижної подорожі крізь часовий портал, відвідати наукову лабораторію та винайти таємні формули, побувати у ролі шпигунів та кухарів. Окрім квестів на  Quest Fest ви станете учасником справжнього рок-бенду, візьмете участь у танцювальному флеш-мобі, відпочините у лаунж зоні а також порините у світ розваг на майданчику.  Quest Fest — це найрізноманітніші майстер-класи та розваги, смачна їжа та торгівельний майданчик, а також конкурси та призи впродовж усього дня.

Свято відбувається за підтримки міста професій “Kids Will”, тож для усіх юних відвідувачів фестивалю з ранку до вечора працюватимуть різноманітні станції професій. Кожен день завершиться дитячою дискотекою за участю зірок street dance.

За усіма новинами фестивалю можна стежити на сторінці у facebook
Вхід на фестиваль Quest Fest – безкштовний.

Участь у грі-квесті оплачується додатково.
Усі квести будуть проходити параллельно на майданчику з 11.00 до 17.00
Для участі у квесті необхідно зареєструватися за телефоном: +38 098 77 003 88

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©