Зустріч із Рашель Осфатер

 

книгарня є, рашель осфатер, зустріч з рашель осфатер, рашель осфатер книгарня є, рашель осфатер київ, книгарня є київ, встреча с рашель осфатер, рашель осфатер киев

Книгарня “Є” та Французький Інститут запрошують на зустріч із письменницею, авторкою книжок для підлітків Рашель Осфатер (Франція).

Рашель Осфатер (Rachel Hausfater) народилася в Парижі у 1955 році, в родині, що має єврейське коріння в Молдові. Підлітковий вік Рашель пройшов бурхливо, протягом декількох років вона мандрувала й жила у Німеччині, США, Ізраїлі. Врешті-решт перебралася до Парижа і стала викладачкою англійської мови.

Рашель – авторка 25 книг, переважно романів для дітей, підлітків та молоді, але також й ілюстрованих альбомів. Теми її творів — підлітковий вік та його хвилюючі моменти, перше пізнання кохання, прагнення до свободи, пристрасті. У багатьох її книжках заторкнуто теми переслідування євреїв під час Другої світової війни. Деякі її романи є драматичними, інші сповнені гумору. Вона любить грати словами, пише поетично та чутливо.

Її твори отримали численні нагороди і були перекладені багатьма мовами світу.

Коли: 13 вересня, 18:30.
Місце: книгарня “Є” (вул. Лисенка, 3).

Юля Конопляна
Юля Конопляна
редакторка рубрики новин