30 січня щорічний «Рейтинг критика» презентує топ-10 найкращих українських видань для дітей і підлітків за 2014 рік.
Новини / Новина
27 Січня 2015
1513
«Рейтинг критика» оголосить топ-10 дитячих книжок 2014 року
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

рейтинг критика, рейтинг дитячих книжок, підліткова література, найкращі дитячі книжки, українські літературні рейтинги, букмоль30 січня 2015 року о 16:00 у Бібліотеці ім. Т. та О. Антоновичів Національного університету «Києво-Могилянська Академія» щорічний «Рейтинг критика» презентує топ-10  українських видань для дітей і підлітків за 2014 рік.
Окремо буде представлено список перевидань класичних творів для дітей, а також науково-популярних книжок, довідників, путівників, книжок-концептів, рекомендований членами журі рейтингу. Разом із фінальним списком рейтингу критики оприлюднять фахові та прозорі критерії відбору.

Оголошення результатів «Рейтингу критика» приурочено до дня народження класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка, якому 30 січня 2015 року сповнилося б 85 років.
Під час презентації журі рейтингу також розіграє серед гостей комплект книжок-фіналістів та книжки В.Нестайка. По закінченні «офіційної» частини запрошуємо до неформального обговорення списку найкращих видань для дітей і підлітків за 2014 рік у колі видавців, авторів та ілюстраторів української дитячої літератури.

Зі списком книжок, що увійшли до довгого списку «Рейтингу критика» можна ознайомитися ТУТ.

Мета рейтингу – сформувати список-рекомендацію найкращих книжок року для дітей від українських авторів згідно із сучасними вимогами до дитячої книжки. Такий топ може бути корисним як потенційним покупцям, так і педагогам, бібліотекарям, а також видавцям, авторам та ілюстраторам, які зацікавлені в незаангажованій оцінці своєї роботи. «Рейтинг критика» є незалежною громадською ініціативою та не фінансується жодною установою.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Ольга Купріян +38 096 851-22-02
Валентина Вздульська +38 098 956-26-63
reytyng.krytyka@gmail.com

підліткова література рейтинг критика українська література