«Рейтинг критика» назве найкращі дитячі та підліткові книжки року

рейтинг критика, рейтинг дитячих книжок, підліткова література, найкращі дитячі книжки, українські літературні рейтинги, букмольПершого лютого в Національному музеї Тараса Шевченка «Рейтинг критика» назве топ-10 найкращих дитячих та підліткових книжок 2015 року.

На гостей заходу чекають професійні оцінки та рекомендації щодо дитячої літератури від експертів, зустріч із письменниками, а також тепле знайомство з білим і пухнастим талісманом «Рейтингу критика».

Чекаємо на всіх шанувальників дитячої і підліткової літератури у понеділок, 1 лютого, о 17:00 в Національному музеї Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 12.

Нагадаємо, до короткого списку РК увійшло 31 видання для дітей та підлітків.

«Рейтинг критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року» – це щорічна ініціатива, заснована журналістами, редакторами та літературними критиками, що пишуть про дитячу літературу.

Мета рейтингу – сформувати список-рекомендацію найкращих книжок року для дітей та підлітків від українських авторів згідно з актуальними вимогами до дитячої книжки. Такий топ може бути корисним як потенційним покупцям, так і педагогам, бібліотекарям, а також видавцям, авторам та ілюстраторам, які зацікавлені в професійному розвитку та аналітичній оцінці своєї роботи.

«Рейтинг критика» є незалежною громадською ініціативою та не фінансується жодною установою.

найкращі дитячі книжки, букмоль, рейтинг дитячої літератури, 2014, ткачук, арєнєв, видавництво старого лева, прохасько, путівник мій маленький київ, аґрафка, зірки і макові зернята, куди зникло море, сплет, роб скоттон, баранчик рассел

До цьогорічного журі РК увійшли: Ірина Батуревич («Читомо»), Валентина Вздульська («Казкарка»), Зоя Жук (редакторка, критик), Міра Київська («Букмоль»), Маріанна Кіяновська (критик, літературознавець, засновниця незалежної літературної премії «Великий їжак»), Ольга Купріян («Барабука», «Читацькі нотатки Христі Нечитайко»), Марія Семенченко («День», BOOKa, «Книженя»), Тетяна Стус (Щербаченко) («Барабука»), Ірина Троскот («Літакцент»), Оксана Хмельовська («Читомо»).

За додатковою інформацією звертайтеся:
+38 098 956-26-63
reytyng.krytyka@gmail.com
www.rcr.in.ua

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©