Київська афіша найцікавіших подій для усієї родини на вихідні 29-30 вересня.
Новини / Афіша
26 Вересня 2018
1657
Вихідні з дітьми: 29-30 вересня
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
Goethe-Institut, европейский день языков в гете институте, єсропейський день мов в гете інституті, День бібліотечних лайфхаків, Baby Mozart, Концерт кельтської музики в бібліотеці імені ярослава мудрого, концерт в библиотеке ярослава мудрого, бейби моцарт, Освітньо-пізнавальна програма для дітей «Таємниці Софії», софія київська, образовательные экскурсии для детей и подростков тайны софии, софия киевская, Всеукраїнський марш за права тварин, всеукраинский марш за права животных, Історія десяти. 10 книг — 10 імен, музей книги Украины, музей книги та друкарства україни, бібліотека Botan розклад події, літфакультатив, литфакультатив, библиотека ботан, расписание литературных встреч и лекций в библиотеке на воздвиженке, семинар для преподавателей, ключики учителя, Ключики вчителя, семінар для вчителів, Екскурсії у Фільмофонд Довженко-Центру, экскурсии в довженко-центр, Безкоштовні дитячі заняття у PinchukArtCentre, бесплатные детские занятия в пинчук арт центре, пинчукартцентр расписание занятий для детей и подростков, пінчік арт центр розклад занять для дітей та підлітків, цікаві вихідні, афіша київ, афиша киева сентябрь, выходные в сентябре, фестивали в киеве, события, вихідні вересень, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у вересні, події вересня, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в сентябре всей семьей, выходных, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей

Illustration: Louis Wiyono

Останні вересневі вихідні наче створені, щоби провести їх разом із усією сім’єю! Адже в Києві відбудеться безліч подій спеціально для батьків та їхніх дітей. Тож сподіваємося, ви не нудьгуватимете вдома, а заплануєте собі безліч захопливих справ. Зазирайте до нашої афіші, щоб не пропустити найцікавіших заходів міста.

Заняття «Зберемося разом» для дітей та їх батьків: 29 вересня

PinchukArtCentre запрошує на заняття «Зберемося разом» для дітей віком 6-9 років та їхніх батьків, під час якого учасники познайомляться зі світом сучасного мистецтва. В результаті заняття діти навчаться описувати предмети мистецтва і висловлювати свої думки, а дорослі — відповідати на найпростіші й неймовірніші запитання своїх дітей.
У суботу учасники ознайомляться з таким напрямком сучасного мистецтва як саунд-арт за допомогою експозиції арт-центру та відеоархівам. У ході практичної частини заняття батьки та діти візьмуть участь у грі на взаємодію, творчих експериментах зі звуком, рухом та малюванням.

Деталі — за посиланням.
Коли: 29 вересня.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Екскурсії у Фільмофонд Довженко-Центру: 29 вересня

Довженко-Центр є своєрідним феноменом української культурної спадщини. В другій половині ХХ ст. — одна з чотирьох найпотужніших кінокопіювальних фабрик СРСР, а нині — сучасний кіноархів, де досі друкується плівка, а також для нинішніх та майбутніх поколінь зберігається понад 5000 стрічок.
Не проґавте можливість зазирнути під час серії суботніх екскурсій Довженко-Центром в робочі простори кіноархіву: плівкове фільмосховище, кінолабораторію, кабінети представників рідкісних професій, унікальних в Україні.

Деталі та реєстрація — за посиланням.
Коли: 29 вересня.
Місце: Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1).

Ключики вчителя: 29 вересня

Задачі й інструменти вчителя в навчанні й супроводі дітей. Про жагу пізнання, як самоцінне переживання — як її запалити і підживлювати. Про аспекти, в яких варто структурувати, і аспекти, в яких необхідно відпустити дітей.
Учасники поговорять про вікові періоди, про потреби дітей і особливості сприйняття інформації в різному віці, а також емоційну підтримку. Про принципи розвитку пізнання та логіку навчальних програм.

Деталі — за посиланням.
Коли: 29 вересня.
Місце: вул. Дорогожицька, 1.

Літфакультатив: 29 вересня

Давно зрозуміло, що з фантастикою щось відбувається. З цілком окресленої суми піджанрів, зі своїми канонами та традиціями, вона трансформувалася в щось таке, що здатне захопити натовп найрізноманітніших читачів і зривати будь-які списки бестселерів. Тобто кордони жанру зараз сильно розмиті та стали швидше «загальною рамкою».
Наскільки істотні ці зміни і чим їх можна пояснити? І чи варто говорити, що фантастика еволюціонує в якийсь супержанр? Якщо провести умовну пряму, з одного краю якої буде Станіслав Лем, а з іншого — Ніл Гейман, з окремо позначеними на ній Муркок, Гібсоном, Стівенсоном, Уоттсом, — то що стане зрозуміло? Куди рухається фантастика?

Деталі — за посиланням.
Коли: 29 вересня.
Місце: бібліотека Botan (вул. Воздвиженська, 9-19).

Історія десяти. 10 книг — 10 імен: 29-30 вересня

Що ви бачите, коли гортаєте і читаєте взяту в руки книжку? Ілюстрації? Захопливий сюжет? Цікаві наукові розвідки? Але за всім цим стоять непересічні особистості. Адже кожне видання: наукове або художнє, ілюстроване чи без жодного малюнка, стародрук або праця автора-сучасника, побачило світ завдяки людині, яка в той чи інший спосіб причетна до його створення.

Деталі — за посиланням.
Коли: 29-30 вересня.
Місце: музей книги та друкарства України (вул. Лаврська, 9).

Всеукраїнський марш за права тварин: 30 вересня

Подія має на меті популяризацію гуманістичних цінностей та захист тварин від жорстокості і знущань. За словами Магатми Ґанді, про велич народу і його моральний прогрес можна судити по тому, як він поводиться з тваринами. Організатори UAnimals поділяють цю позицію і переконані, що кожен із нас прямо зараз може зробити свій крок гуманності.

Деталі — за посиланням.
Коли: 30 вересня.
Місце: парк імені Тараса Шевченка.

Освітньо-пізнавальна програма для дітей «Таємниці Софії»: 30 вересня

Дітлахи обожнюють загадки! А у Софії Київській їх сила-силенна. Побачити те, чого не бачать звичайні відвідувачі та розгадати значення символів, що приховані у стародавніх розписах та архітектурі можна, завітавши на освітньо-пізнавальну програму для дітей «Таємниці Софії» у неділю о 14:00.
На учасників чекає захоплива подорож таємничими стежинами Національного заповідника «Софія Київська». А після цікавої та незвичної екскурсії діти власноруч зроблять вироби в техніці оригамі.

Деталі та реєстрація — за посиланням.
Коли: 30 вересня.
Місце: Національний заповідник «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24).

Концерт кельтської музики: 30 вересня.

Цей святковий концерт з елементами анімації команда Baby Mozart створила ексклюзивно для батьків і немовлят та усіх, хто захоче з ними прийти — братики та сестрички, бабусі та дідусі, рідні та друзі! Ви почуєте мелодії, які створюють гарний настрій, спонукають до танцю, дозволяють відпочити від сучасних буднів.

Деталі та реєстрація — за посиланням.
Коли: 30 вересня.
Місце: Національна бібліотека ім. Ярослава Мудрого (вул. Михайла Грушевського, 1).

День бібліотечних лайфхаків: 30 вересня

Бібліотека поділиться секретами читацької та професійної майстерності на незвичайних заняттях у відкритій школі читача. Творчі викладачі подбали, щоб учням було цікаво, тому застосували креативні, сучасні, інтерактивні методики навчання: демонстрація-експеримент, лайфхак-турнір, бібліоінтенсив, полювання за новинками, інтерактивна гра, фешн-майстерня, артистичний клас, книжковий шпиталь, майстер-клас та ще безліч цікавенького.

Деталі — за посиланням.
Коли: 30 вересня.
Місце: Національна бібліотека України для дітей (вул. Я. Корчака, 60).

Європейський день мов: 30 вересня

Європейський день мов відзначається щорічно з 2001 року за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі.
Під час святкування Європейського дня мов відвідувачам пропонуватимуться активності на будь-який смак: ви зможете пройти пробні уроки європейських мов для дітей, підлітків та дорослих, спробувати провести природничі експерименти, використовуючи іноземну мову, ознайомитися з діяльністю культурних інститутів та різноманіттям їхніх пропозицій та відвідати інформаційні заходи щодо навчання в цих країнах та спробувати заняття з танцювальної аеробіки зумба під запальну музику з різних країн. А у бібліотеці ви матимете можливість поринути у світ книжок та казок, а також у віртуальний світ за допомогою новітніх технологій.

Деталі — за посиланням.
Коли: 30 вересня.
Місце: Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).

вихідні у Києві Київ майстер-класи музеї навчання розваги фестиваль