У компанії маппетів із улюбленого для мільйонів глядачів шоу «Вулиця Сезам» поповнення - маленька дівчинка з абсолютно звичайним іменем Джулія і аутизмом.
Новини / Новина
21 Березня 2017
1111
Нова героїня «Вулиці Сезам» – дівчинка з аутизмом
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

маппети, mappets, вулиця сезам, героїня з розладом аутичного спектру, толерантність, популярна культура, дитячі шоу, аутизм, люди з аутизмом, говорити про аутизм просто, особливі діти, аутичний спектр

У компанії Коржика, Елмера, Буркотуна Оскара та інших маппетів із улюбленого для мільйонів глядачів шоу «Вулиця Сезам» поповнення – маленька дівчинка з несподівано абсолютно звичайним іменем Джулія. Джулія має яскраве руде волосся, зелені очі, улюблену іграшку й аутизм. Ця героїня з’явиться у шоу для того, щоби батьки і діти, зрозуміли, що аутизм не є незручною темою.

На телебаченні, зокрема на HBO та PBS, і на офіційному каналі “Вулиці Сезам” на YouTube, дебютний випуск шоу за участі Джулії заплановано на 10 квітня. Проте вже зараз на сайті шоу “Вулиця Сезам”, присвяченому аутизму, можна знайти мультимедійну книжку про Джулію, кілька відео, а також чимало інших матеріалів, що будуть корисними для дітей із розладами аутичного спектру та без них.

Спершу у нас було велике обговорення про те, як ми це робитимемо, як говоритимемо про аутизм? Бо це складно, бо аутизм – це не щось однозначне, він різний для кожної окремої людини.
зазначила сценаристка «Вулиці Сезам» Крістін Ферраро в одному з випусків програми «60 хвилин» на CBS News

За рішенням творців у випусках шоу «Вулиці Сезам» не говоритимуть про аутизм прямо – героїня просто проявлятиме ті, чи інші ознаки людей із розладами аутичного спектра.

маппети, mappets, вулиця сезам, героїня з розладом аутичного спектру, толерантність, популярна культура, дитячі шоу, аутизм, люди з аутизмом, говорити про аутизм просто

У тому, що створення цієї героїні є надзвичайно важливим переконана і лялькарка Джулії Стейсі Гордон, син якої має розлад аутичного спектра. Завдяки шоу діти, на думку Стейсі, розумітимуть, як ставитися до поведінки дітей із аутизмом, не лякатимуться і сприйматимуть їх нормально.

Джерело: BBC

аутизм Вулиця Сезам популярна культура толерантність