Презентація книги «Солоні поцілунки»

моя книжкова полиця, солоні поцілунки, ольга купріян, презентація солоні поцілунки, моя книжкова полиця презентація, моя книжкова полиця солоні поцілунки, книжкова полиця солоні поцілунки

Добре, коли книжка для підлітків пишеться вчорашнім підлітком. Ще краще, коли пишеться вона от нещодавно, а не сотню років тому, коли замість відправити смс відправляли гінця. І вже зовсім ідеально, якщо автор чи авторка дорослішали в нашій постсовковій школі з цілком собі совковими вчителями. Це до того, що є ідеальна підліткова книжка — написала її цілком реальна і сучасна Ольга Купріян, яка, до речі, не проти почути ваші відгуки та враження.
Оля написала книжку про чотирнадцятирічних. Відверто і прямолінійно, але не вульгарно. Розповідати, про що ця повість, не будемо, ну хіба скажемо, що «Солоні поцілунки» — про любов, шкільні будні, сімейну рутину і перші поцілунки. Приходьте на презентацію книжки, буде нагода поспілкуватися наживо з авторкою, розпитати, яким був її перший поцілунок, послухати, як писалась книжка, а ще Оля обіцяє невеличкий тренінг про те, як застосовувати свій досвід для написання художніх текстів.

Читайте також: Солоні поцілунки: гойдалки нашого дихання

Всім, хто прийде на презентацію отримають 20% знижку на меню бару.

Коли: 9 листопада, 16:30 — 18:30.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин