Букмоль — це онлайн-медіа про підліткову та дитячу літературу. І ми збираємо першу в Україні підліткову редакцію TeenSide!
Новини / Новина
8 Вересня 2019
2789
Стань частиною Букмоль: збираємо підліткову редакцію TeenSide
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

букмоль, розвиток дитини, підлітки, підліткова література, підліткова редакція, журналістика, розвиток підлітків, навчання, развитие подростков, первая в украине подростковая редакция, тинсайд, тінсайд, teenside

Тобі від 13 до 19 років і ти любиш читати та писати про книжки? Хочеш розповідати про справжнє підліткове життя, найцікавіші події та людей? Захоплюєшся журналістикою, хочеш вести власний подкаст-канал чи блог? Фотографуєш, створюєш комікси, перекладаєш, пишеш поезію чи прозу? Тоді заповнюй форму і приєднуйся до команди Букмоль!

Букмоль — це онлайн-медіа про підліткову та дитячу літературу. І ми збираємо першу в Україні підліткову редакцію TeenSide! Разом писатимемо книжкові огляди та рецензії, робитимемо репортажі й братимемо інтерв’ю, будемо записувати подкасти, розповідати історії, вчитися й веселитися.

З будь-якими запитаннями, пиши нам у Facebook або на пошту: teenside@bokmal.com.ua. У нас є чудова компанія, гнучкий графік, можливість долучитися онлайн і, звичайно, печиво!

Приєднатися до команди — за посиланням.
Дізнатися деталітут.

Teen Review TEENSIDE підлітки