Літературна студія для підлітків «Майстерня історій» шукає письменників і письменниць 14-18 років.
Новини / Анонс
7 Вересня 2019
3191
Стань письменником: «Майстерня історій» шукає резидентів
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Illustration: Tania Yakunova

Ви – підліток 14-18 років і обожнюєте писати? Постійно читаєте та хочете ділитися враженнями від прочитаного з однодумцями? Мрієте стати одним з членів журі підліткової премії «Навиворіт»?  Літературна студія для підлітків «Майстерня історій» шукає письменників і письменниць, які хочуть стати їхніми резидентами й резидентками.
Майстерня задумана як простір для навчання та спілкування тих, хто жити не може без вигадування історій, тих, хто читає вдень та вночі, тих, хто переконаний, що життя — найкращий привід для написання власної  історії. Це надійний прихисток для всіх впевнених у тому, що реальність обмежується виключно власною уявою.
На заняттях учасники пишуть оповідання, вірші, п’єси. З’ясовують, у чому секрет історій, які ми вважаємо цікавими, чим антиутопія відрізняється від кіберпанку, звідки беруться яскраві персонажі та як зі слів створити власний світ. Читають улюблені книжки і говорять про них. Знайомляться з сучасними українськими письменниками, відвідують літературні фестивалі, презентації книжок, театральні читки. І, звичайно, влаштовують вечірки й танці в темряві.

Заняття проводяться безкоштовно.

Початок занять 18 вересня. Щоб записатися, потрібно написати в особисті повідомлення у Facebook або зателефонувати за номером: +38 (093) 621-51-51, Катерина.

Коли: щосереди та щоп’ятниці, 16:30 — 20:00.
Місце: бібліотека ім. Ярослава Мудрого (вул. Ігорівська, 14-А).

Майстерня історій навчання підлітки популяризація читання