Цього року вже вп’ятнадцяте відбудеться конкурс перекладачів серед старшокласників «Львів Європейський».
Новини / Анонс
12 Березня 2019
2060
Стартував конкурс перекладачів серед старшокласників
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
конкурс перекладачів серед старшокласників, конкурс переводчиков для старшеклассников, львів європейський, лінгвістичний центр, конкурси для учнів старших класів, передлад текстів, перевод текстов, конкурсы для учеников старших классов

Illustration: Alina Bohoru

Цього року вже вп’ятнадцяте відбудеться конкурс перекладачів серед старшокласників «Львів Європейський», який організовує перекладацька компанія Лінгвістичний Центр.
Його метою є привернути увагу молоді до вивчення іноземних мов, заохотити та підтримати її у виборі перекладу як сфери професійної діяльності, створити платформу для самовираження та особистісного росту за допомогою альтернативних джерел навчання. Щорічно в конкурсі бере участь понад 500 школярів. Конкурс проходить в номінаціях англійська, німецька, польська, французька та іспанська мови та відбувається у два етапи: відбірковий та фінальний.
Цьогоріч під час фінального туру 150 фіналістів, крім написання конкурсного завдання, зможуть послухати серію мотиваційних виступів і взяти участь в інтерактивній грі.
Переможці отримають призи та дипломи на урочистій церемонії нагородження.

Відбірковий тур проводиться з 19 лютого по 20 березня (завдання знаходяться на сайті конкурсу).
Фінальний тур відбудеться 11 травня у Львові в Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького УКУ за адресою вул. Стрийська 29.
Деталі – за посиланням. 

конкурси навчання підлітки розвиток дитини