Стартував конкурс перекладачів серед старшокласників

конкурс перекладачів серед старшокласників, конкурс переводчиков для старшеклассников, львів європейський, лінгвістичний центр, конкурси для учнів старших класів, передлад текстів, перевод текстов, конкурсы для учеников старших классов

Illustration: Alina Bohoru

Цього року вже вп’ятнадцяте відбудеться конкурс перекладачів серед старшокласників «Львів Європейський», який організовує перекладацька компанія Лінгвістичний Центр.
Його метою є привернути увагу молоді до вивчення іноземних мов, заохотити та підтримати її у виборі перекладу як сфери професійної діяльності, створити платформу для самовираження та особистісного росту за допомогою альтернативних джерел навчання. Щорічно в конкурсі бере участь понад 500 школярів. Конкурс проходить в номінаціях англійська, німецька, польська, французька та іспанська мови та відбувається у два етапи: відбірковий та фінальний.
Цьогоріч під час фінального туру 150 фіналістів, крім написання конкурсного завдання, зможуть послухати серію мотиваційних виступів і взяти участь в інтерактивній грі.
Переможці отримають призи та дипломи на урочистій церемонії нагородження.

Відбірковий тур проводиться з 19 лютого по 20 березня (завдання знаходяться на сайті конкурсу).
Фінальний тур відбудеться 11 травня у Львові в Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького УКУ за адресою вул. Стрийська 29.
Деталі – за посиланням. 

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події