Інтерактивні читання Літклубу Букмоль на Книжковому Арсеналі 2018.
Новини / Розклад літклубу
8 Травня 2018
1216
Сторітайми з майбутнього: Літклуб Букмоль на Книжковому Арсеналі 2018
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©
книжковий арсенал 2018, літклуб букмоль, сторітайми з майбутнього, айцікавіші події на арсеналі, дитяча програма, книжки для дітей, нон-фікшн, програма арсеналу, куди піти з дітьми на вихідні, проект майбутнього,

Ілюстрація Дена Сантана до книжки Мака Бернетта «О ні!, або Як мій науковий проект зруйнував світ»

Чи є у майбутньому книжки? Чи будуть вони потрібними? Чи зможуть конкурувати з різноманітними гаджетами? Авжеж! Принаймні саме в цьому Літклуб Букмоль спробує переконати маленьких і великих книголюбів і книголюбок на «Сторітаймах із майбутнього», що відбуватимуться у межах Книжкового Арсеналу 2018.
Оскільки фокус-тема Книжкового Арсеналу цього року  — «Проект майбутнього», для Букмольних читань ми обрали та переклали три неймовірні книжки-картинки, які гарантовано не втратять своєї актуальності й обов’язково знадобляться маленьким винахідникам у майбутньому. Не лише тому, що вони цікаві, захопливі та красиві, — Мак Бернетт, Ден Сантат, Емі Дайкман, Ден Яккаріно та неперевершенний Олівер Джефферс — подбали про те, щоби читачі замислилися над важливими темами, зокрема поміркували про відповідальність винахідників перед світом, про ставлення до світу технологій і необхідність піклуватися про природу.
Як завжди, усі читання будуть доповнені майстер-класами, що якнайкраще допоможуть осмислити та переосмислити почуті та побачені історії, а також подарують можливість дітям відчути себе в ролі справжніх експериментаторів-науковців, роботів і екологів.

О ні!, або Як мій науковий проект зруйнував світ, Мак Бернетт, Ден Сантат
1 червня, 12:00 – 13:45
Читальний зал

Якщо ви колись мали справу із наукою, то знаєте напевне, що не завжди все виходить так, як задумано. Що поганого могло трапитися, коли маленька й амбітна дівчинка всього-на-всього хотіла створити велетенського робота? Вона просто сподівалася перемогти зі своїм науковим проектом. Та хто ж знав, що все це може привести до справжнього хаосу?
Талановитий автор книжок-картинок Мак Бернетт та ілюстратор Ден Сантан об’єднали свої зусилля, щоби показати, що думають діти про ситуації, коли все навколо руйнується, і створили дивовижну й напрочуд яскраву книжку-картинку «О ні!, або Як мій науковий проект зруйнував світ».
А після захопливого інтерактивного читання ми поговоримо про небезпеки, що чатують на усіх винахідників, про відповідальність, ризики та проведемо справжній науковий майстер-клас. Сподіваємося, що він до хаосу не призведе.

Хлопчик + Бот, Емі Дайкман, Ден Яккаріно
2 червня, 12:00 – 13:45
Читальний зал

Уявити майбутнє людства без роботів неможливо. Але перед тим, як радіти новим друзям, треба подумати про багато важливих речей. Насамперед про те, як ми будемо жити разом? Чи зможемо ми товаришувати? Чи зможемо допомогти їм так само, як вони допомагатимуть (та й уже допомагають!) нам? І, якщо, наприклад, якийсь робот захворіє, чи зможемо його вилікувати? Чи підійде йому традиційна медицина — теплий чай із варенням та добрі історії? Та як дізнатися, чи дійсно той робот хворий? З’ясувати все це ми спробуємо разом із головним героєм захопливої книжки-картинки Емі Дайкман та Дена Яккаріно «Хлопчик+Бот». Будь те певні, що ця чарівна історія про дружбу та справжню турботу покаже нам, чим відрізняється медицина роботів та людей та як все-таки правильно піклуватися одне про одного.
А після читання маленькі книголюби та книголюбки обов’язково осмислять усе почуте й побачене на захопливому роботичному майстер-класі за мотивами книжки.

А ось і ми, Олівер Джефферс
3 червня, 12:00 – 13:45
Читальний зал

«А ось і ми» — нова та напрочуд захоплива книжка-картинка неперевершеного Олівера Джефферса, що вже встигла отримати безліч нагород, серед яких, зокрема, стала книжкою року за версією TIME та #1 New York Times bestseller.
Отже, ласкаво просимо на планету Земля. Щойно ви сюди потрапите, як у вашій свідомості вирине безліч запитань. Де наше місце у космосі? Що робить нашу планету саме такою, як ми її бачимо? Хто і чому на ній живе? З чого складаються люди? Що потрібно робити, щоби вона не зникла? Та чи можливо почуватися тут самотнім?  Деякі речі про планету зрозуміти досить складно, та завдяки новій книжці-картинці «А ось і ми» знайти відповіді на ці та ще безліч інших запитань набагато простіше. А після прочитання цієї важливої та надзвичайно красивої книжки ми обов’язково створимо дещо дивовижне на майстер-класі. Що саме? Дізнаєтеся незабаром.

книжки-картинки книжковий арсенал Мак Бернетт нон-фікшн Олівер Джефферс