Стражі Подолу: презентація фільму, знятого підлітками

Illustration: Thomas James

6 травня відбудеться презентація документального фільму, який знімали підлітки під керівництвом Дарини Феденко під час Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Упродовж 5 днів учасники проекту #МійФільмПро вчилися знімати кіно на смартфони й монтувати відео, брати інтерв’ю та готуватися до зйомок. Вони завітали до архітектурного бюро, яке реконструює Контрактову площу, познайомилися з археологами, які працюють на Поштовій, та чимало дізналися про створення Самосаду на місці занедбаного пустиря. Автори фільму дізнавалися, яким може бути сучасний мегаполіс і які права ми всі маємо на наше місто.
Книгарня “Є” та TeenScreen запрошують на презентацію документального фільму «Стражі Подолу», під час якої ви зможете познайомитися з режисеркою проекту Дариною Феденко, дізнатися, як відбувався процес зйомок, чи потрібне сучасному режисеру-початківцю дороге обладнання та, головне, як самостійно зняти свій перший документальний фільм. Виявляється, смартфон підходить не лише для того, щоби гратися та спілкуватися, а й для того, щоби розповісти світу про себе та свої почуття.

Деталі – за посиланням.
Коли: 6 травня, 12:00.
Місце: Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події