Сучасна українська пізнавальна книжка у шкільній освіті

Пізнавальна книжка в освіті, круглий стіл Пізнавальна книжка в освіті, Біла трішки чорна-пречорна книжка, Простір української дитячої книги BaraBooka, BaraBooka, кузько кузякін, барабука, ман, мала академія наук, мала академія наук україни,

Національний Центр «Мала академія наук України», Національний музей Тараса Шевченка, видавництво «VIVAT» та проект підтримки дитячого читання «Простір української дитячої книги. BaraBooka» запрошують на круглий стіл для знайомства з корисними для навчального процесу виданнями для дітей та підлітків.

Освітяни, педагоги, письменники, експерти з дитячого читання та видавці торкнуться питань залучення в освітні процеси виданої в Україні сучасної пізнавальної літератури, розкажуть про світові тенденції в галузі «літератури факту» для школярів та поділяться власним досвідом інтеграції предметів шкільного курсу зокрема початкової школи та проаналізують можливості розвитку видавничого напрямку.

У рамках заходу заплановано знайомство з унікальним пізнавальним виданням природничого циклу знань для молодшого й середнього шкільного віку «Біла трішки чорна-пречорна книжка» письменника та художника Кузька Кузякіна (Дмитра Кузьменка). У книжці йдеться не лише про природу кольорів, а й про різні природні явища, види тварин та українські топоніми, у назві яких є чорний та білий.

Простір української дитячої книги «BaraBooka» представить добірку сучасних українських та перекладних пізнавальних книжок, корисних для навчання.

Учасники:

Іванна Коберник, радниця міністра МОН, громадська діячка;
Оксен Лісовий, директор Національного центру «Мала академія наук України»;
Юлія Козловець, кураторка дитячої програми Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»;
Ілля Філіпов, співзасновник та керівник EdEra, експерт з дистанційної освіти ОБСЄ Україна;
Інна Большакова, учитель, методист Новопечерської школи, сертифікований тренер міжнародної програми «Читання і письмо для розвитку критичного мислення», автор методичних посібників;
Олена Рибка, провідна редакторка дитячої редакції сучасної української літератури, в-во «Віват»;
Дмитро Кузьменко, письменник, ілюстратор, учитель;
Галина Ткачук, письменниця, вчителька, методист НЦ «МАНУ»;
Модераторка Тетяна Стус, письменниця, керівниця проекту «BaraBooka».

Контактна особа: Анна Третяк, info@barabooka.com.ua.

Коли: 15 березня, 17:00.
Місце: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Т. Шевченка, 12).
Вхід на круглий стіл відкритий для всіх охочих
Сторінка події у Facebook

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин