PinchukArtCentre запрошує дітей та дорослих помайструвати разом на фестивалі «Святкова майстерня».
Новини / Анонс
23 Грудня 2019
2321
Святкова майстерня для всієї родини у PinchukArtCentre
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
святкові вихідні, афіша київ, афиша киева февраль, выходные в феврале, фестивали в киеве, события, вихідні лютий, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у лютому, події лютого, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в феврале всей семьей, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, книжкова барахолка, Eter, книжная барахолка, где продать старые книги, де продати старі книжки, Нагородження переможців ЛітАкцент року, книгарня Є, лялькова вистава, кукольное представление, кукольный театр, Національна бібліотека України для дітей, Архітектура Громада Час, мистецький арсенал, Less details — more books, книжковий дизайн, дівоча тусовка з Іриною Мацко, Довженко Книги Кава Кіно, Future Generation Art Prize, нова виставка в пінчукартцентрі, пинчукартцентр, пинчук арт центр, PinchukArtCentre, Як використовувати гаджети в своєму класі, літклуб 1991, Конгрес Література в Дії, літературний конгрес, Goethe-Institut, гете інститут,

Illustration: Roberto Blefari

Усі ми — діти, особливо в часи зимових свят! Саме тому PinchukArtCentre запрошує дітей та дорослих помайструвати разом на фестивалі «Святкова майстерня», де під керівництвом сучасних митців та мисткинь всі охочі навчаться створювати святковий настрій. Участь у фестивалі безкоштовна, але для деяких подій потрібна реєстрація. Усі заходи відкриті для людей з інвалідністю та особливостями розвитку.
Фестиваль є частиною освітньої програми PinchukArtCentre, що націлена на розвиток знань у молодого покоління, яке цікавиться сучасним мистецтвом. Метою є допомогти учасникам та учасницям отримати нові навички та досвід художньої практики, а також краще зрозуміти особливості функціонування сучасної культурної інституції.
У програмі фестивалю інтерактивні читання та майстер-класи Букмоль, що відбуватимуться о 12:00 та о 14:00 на третьому поверсі. Крім цього, вас чекають мультфільми та сімейне кіно від «Артхаус Трафiк», воркшопи зі створення ялинкових прикрас, святкових масок та декорацій, а також розпис різдвяних пряників від пекарні Xlib&Soul. Окрім того, діти, підлітки та дорослі зможуть дізнатися, як жили та працювали найвідоміші українські письменики 1920-30-х років, граючи в пізнавальну реконструкторську настільну гру «Будинок Слово», створену Харківським ЛітМузеєм.

Вхід вільний.
Розклад та реєстрація — за посиланням.
Коли: 25 грудня, 12:00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

PinchukArtCentre майстер-класи