Тротуарна астрономія: спостереження зоряного неба

тротуарная астрономия, третья планета, магазин третья планета, наблюдения звездного неба, экскурсия по звездному небу, вселенная, пространство, время, вселенная пространство время, журнал вселенная пространство время, тротуарна астрономія, третя планета, спостереження зоряного неба, екскурсія зоряним небом, всесвіт простір час, тротуарна астрономія київ, тротуарная астрономия киев

Літніми вечорами раз чи двічі на місяць редакція журналу «Вселенная, пространство, время» проводить зустрічі любителів спостерігати за зоряним небом.

Ви зможете на власні очі побачити через телескоп Місяць, Марс, Юпітер і зірки, помандрувати зоряним небом разом з досвідченими екскурсоводами та дізнатися про найцікавіші небесні тіла.  Приходьте за новими знаннями, неповторними враженнями та гарним настроєм.
Можна приносити свої телескопи.

Щоб потрапити на захід, слідкуйте за подіями від редакції журналу на їхній сторінці у мережі Фейсбук. Початок зустрічей у літній час — 20:30, тривалість — 2 години.
Проведення заходів залежить від погодних умов. У разі відміни чи перенесення зустрічі, за 3 дні до її проведення організатори повідомляють уточнену інформацію. 

Додаткова інформація за телефонами: (044) 295-00-22, (067) 215-00-22.
Для участі в екскурсії зоряним небом необхідна реєстрація.

Вартість участі: 50 грн., для дітей до 12 років — безкоштовно.
Місце: магазин «Третья Планета» (вул. Нижній вал, 3-7).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин