Це зробила вона: презентація книги

У середу, 25 квітня, київське видавництво “Видавництво” та Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин презентуватимуть книгу про видатних жінок України «Це зробила вона».

Це ілюстрована книга про 50 талановитих та цілеспрямованих українок, які довели, що жінки можуть досягати успіху в історії, науці та культурі не гірше за чоловіків. Їхні історії захоплюють, їх внесок вражає, їх приклад надихає.

Рік тому 120 українських авторів і авторок почали працювати над проектом, що був покликаний переконати читачів у тому, що в історії України є багато успішних жінок, які незважаючи ні на які перешкоди та соціальні стереотипи йшли своїм шляхом та досягали поставлених цілей. Метою видання було позбутися фактів применшення ключової ролі жінок у сферах, що буцімто для них не призначені, як от військовій чи академічній. Тепер українські дівчатка знатимуть багато культурних прикладів для наслідування, які доводять, що не потрібно соромитися своїх інтересів, навпаки, необхідно відстоювати їх та боротися задля досягнення своїх мрій.

Це лише перша частина проекту. Загалом він має охопити 100 жінок, що стали частиною української історії. Друга частина матиме назву «Це теж зробила вона» та охопить ще 50 талановитих українок, вона планується на 2019 рік.

Вхід вільний, обов’язкова реєстрація – за посиланням.
Коли: 25 квітня, початок о 18:00.
Місце: ПеремогаSpace (бул. Тараса Шевченка, 62).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події