Твори поза правилами: конкурс для школярів

Illustration: Federica Fabbian

Без якого вміння в школі просто не обійтися? Звісно, без вміння писати твори! Довгі, короткі, твори-роздуми, твори-описи… Найчастіше від учнів чекають, що у творі будуть висловлені «правильні» думки та спостереження – тобто такі, як у підручнику. Але команда Мистецького Арсеналу та «Від враження до розуміння» переконана, що «правильних» і «неправильних» думок не існує – все залежить лише від того, як їх викласти. І аби довести це, організатори запускають конкурс для учнів 7-11 класів «Антитвір». Жодних очікувань та обмежень – лише власні думки та погляди.

За умовами конкурсу до 25 травня потрібно написати невелике есе та надіслати його на адресу education@artarsenal.gov.ua. У листі обов’язково повинні бути зазначені ім’я, прізвище та вік автора.

20 найкращих авторів «Антитворів» отримають запрошення на VIІI Міжнародний фестиваль Книжковий арсенал та подарунок – сертифікат на відвідування Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум». А трійка переможців отримає дивовижні призи. Нагородження відбудеться 3 червня о 12:00 в лабораторії Розумний дім у просторі Арсеналу Ідей

Деталі конкурсу за посиланням.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події