Фестиваль «У пошуках MADE IN UKRAINE»

У пошуках MADE IN UKRAINE, сделано в украине, розваги в києві, літо, lego27 і 28 червня кияни знову зможуть провести час на фестивалі українських виробників «У пошуках MADE IN UKRAINE». Місце залишиться колишнім – це історичний і діловий центр міста – Контрактова площа. Однак, учасників та гостей чекають безліч сюрпризів.

На фестивалі гості зможуть пирдбати українські одяг, взуття, косметику, дитячі товари, текстиль, меблі, посуд, товари для тварин, продукти харчування й напої.
Цього разу учасників буде 180 – як вже відомі всім бренди, так і нещодавні стартапи зі своїми товарами. Все це виробники #madeinukraine з усієї України. Учасники представлять найширший вибір товарів, які тільки можуть знадобитися влітку – від пляжних шльопанців і купальників до верхнього одягу на випадок прохолодного вечора. А після шопінгу відвідувачі фестивалю зможуть покуштувати страви різних кухонь світу (планується  приблизно 40 точок з їжею).

Суботнім вечором 27 червня центром фестивалю стане «Вечір поетичних читань», підготовлений відомим літературознавцем і журналістом Іриною Славінською. Також буде представлено спеціально створену до фестивалю «В пошуках Made in Ukraine» програму від видавництв «Смолоскип» і MERIDIAN CZERNOWITZ.

Для дітей портал WOMO організовує насичену розважальну та навчальну програму: ігри, майстер-класи, читання, пісні, кричалки і можливість побудувати цілий світ з «Лего».

Поаток фестивалю: 10:00
Місце проведення: Контарктова площа, сквер біля пам’ятника Григорію Сковороді

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©