В Україні стартує перша профорієнтаційна онлайн-платформа

ChoiZY, лекції для підлітків, для школярів про професії, поради батькам, советы родителям, развитие ребенка, как понять кем я хочу быть, как найти свою профессию, профориентация, профорієнтація, твоя майбутня професія, як визначитися з майбутньою роботою, ким ти хочеш стати,

Illustration: Olesya Tkach

Визначитися з майбутньою професією часом буває дуже складно. Щоби допомогти підліткам з  визначенням майбутнього фаху в Україні запустять першу профорієнтаційну онлайн-платформу ChoiZY. Та якщо ви не маєте чіткої відповіді на запитання, ким хочете стати у майбутньому, не можете визначитися й обрати щось одне, у цьому матеріалі ми пояснюємо, чому панікувати з цього приводу не варто.

15 травня почне офіційно працювати перша безкоштовна і дуже масштабна онлайн-профорієнтаційна платформа для підлітків ChoiZY. Проект допомагає обрати професію поколінню Z за допомогою лекцій від покоління Y.
Розробники переконані у важливості розуміння сфери, в якій підліток бажає розвиватися. Працюючи над платформою, вони хотіли створити майданчик для школярів, де вони мали б можливість дізнатися нове про професії та визначитися з майбутніми, переймати досвід від фахівців — і все це без жодних кордонів. Саме тому ChoiZY буде доступна з будь-якої точки світу.
Зараз на платформі доступні до проходження 10 онлайн-курсів за такими спеціальностями як:
фахівець(ка) з готельного бізнесу,
стартапер(ка),
народний депутат(ка),
адвокат(ка),
радіо- / музичний редактор(ка),
журналіст(ка),
PR-фахівець(ка),
IT-фахівець(ка),
стиліст(ка),
проектний менеджер(ка).
Згодом платформа поповнюватиметься курсами від інших фахівців і компаній. Крім безкоштовних онлайн-курсів від представників різних професій, на платформі також діятимуть і платні функції.
Серед компаній, які створюють контент для платформи: Lego, Укрзалізниця, Ernst & Young, Huawei та багато інших.

У Києві презентація ChoiZY відбудеться 15 травня. Представники професій, школярі та засновники проекту поділяться своїм досвідом в питанні вибору професії й розкажуть про проблеми освіти в Україні.
Вхід на презентацію вільний за попередньою реєстрацією.
Коли: 15 травня, 19:00-21:00.
Місце: прем’єр-готель Русь, зал «Венеція» (вул. Госпітальна, 4).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події