Фонд Олени Пінчук та Prometheus представили перший в Україні безкоштовний масовий онлайн-курс «Сексуальна освіта».
Новини / Новина
18 Травня 2018
1882
В Україні запустили перший онлайн-курс про секс для підлітків
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
Sex education,Sweden,European education, Schools, сексуальна освіта, статеве виховання, дітям про секс, скандинавська освіта, педагогіка, сучасна освіта, світовий досвід

Illustration: Blink Studio

Фонд Олени Пінчук та Prometheus представили перший в Україні безкоштовний масовий онлайн-курс «Сексуальна освіта». Він покликаний дати відповіді на найпопулярніші запитання підлітків про секс та розвіяти усталені міфи. Тему сексу не часто піднімають у школі чи університеті, ухиляються від таких розмов і у сім’ї. Але завдяки курсу «Сексуальна освіта» батькам та викладачам стане набагато простіше розпочати розмову про секс із дітьми. До розробки та створення курсу були залучені найкращі спеціалісти в сфері медицини та психології, а в зйомках відеолекцій взяли участь популярні телеведучі та лідери думок.

Окрім базових знань та навичок, автори підіймають найактуальніші теми сьогодення.

Курс розглядає не лише фізіологічні та емоційні аспекти сексу – велику увагу приділено практичним питанням безпеки, взаємодії з однолітками та батьками. Окрім базових знань та навичок, автори підіймають найактуальніші теми сьогодення. Вони закликають вивчати своє тіло та прислухатися до власних бажань і потреб, а ще вчитися адекватно реагувати на різноманіття поглядів і вподобань інших людей.
Цей курс, перш за все, розрахований на підлітків, які тільки починають цікавитися питаннями власної сексуальності та пошуку себе у світі сексуальних задоволень. Вся інформація, що подається, максимально легка для сприйняття, але науково достовірна.
Курс також буде корисним батькам та вчителям, які хочуть встановити довірчі стосунки з дітьми. «Сексуальна освіта» — це зручний та цікавий інтерактивний посібник, який допоможе навчитися відверто говорити про секс.
Прослухавши всі лекції та успішно склавши завдання курсу, ви навіть отримаєте сертифікат про його завершення з підписом викладача.
Також Prometheus закликає всіх охочих зробити пост з хештегом #доросларозмова, в якому розказати про власний досвід обговорення теми сексу з дітьми або з батьками та висловити свою думку, чому сексуальна освіта справді важлива для молоді.

поради для батьків поради для підлітків сексуальне виховання