Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила сайт, а також радіо з безкоштовними аудіоказками українською мовою.
Новини / Новина
28 Квітня 2018
2702
В Україні запустили сайт і цілодобове радіо з безкоштовними аудіоказками
BOKMÅL
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©
В Україні з’явилося цілодобове радіо з аудіоказками українською мовою, аудіокниги, безкоштовні казки, відомі люди читають дітям казки, радіо для дітей, сайти дітям, Гайдамака, розмальовки

Ілюстрація Жені Гайдамаки до казки «Як Лис Вовка маслом частував»

Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила сайт, а також радіо, завдяки яким усі охочі мають можливість безкоштовно і в будь-який зручний для себе час слухати аудіоказки українською мовою.

Зібрані на сайті казки, зокрема «Чому кенгуру стрибає», «Черепаха і олень», «Жаба боязкіша за зайця», «Сонячна квітка», «Заєць Хвалько», «Просинка» та інші народні казки з різних куточків світу, начитують Сергій Жадан, учасник гурту Dakhabrakha Марко Галаневич, лідерка гурту «Крихітка» Саша Кольцова, співачка Христина Соловій, вокаліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк й актор театру кіно та дубляжу Євген Малуха, таким для багатьох уже рідним голосом якого говорять Гомер Сімпсон, Альф і доктор Хаус.

На спеціально розробленому для проекту сайті також можна завантажити розмальовки, які, як і решту ілюстрацій, виконала відома українська художниця Женя Гайдамака, а у розділі «Інформація» можна знайти Радіо, що транслює казки онлайн. Радіохвиля авторських казок українською мовою для дітей доступна на сайті цілодобово та наразі має в асортименті понад 200 аудіоказок.

казки проекти радіо