#ВажливийУрок: флешмоб, що змінює життя

флешмоб, Навчай для україни, teach for ukraine, учи для украины, важный урок, новости в образовании, программа для учителей, обучение во львове, одессе, киеве, навчання у львові, одесі, києві, програми для викладачів, вчителів, важливі уроки, новини освіти

Illustration: mxdp1

В Україні стартував флешмоб про важливі уроки у житті кожної людини. Команда програми лідерського розвитку «Навчай для України» закликає усіх охочих ділитися історіями про свій найважливіший урок у соціальних мережах разом із хештегом #ВажливийУрок. Адже у кожного з нас він свій. Для когось він відкрив очі на світ, а для когось — дорогу, куди йти далі. Комусь цей урок допоміг повірити у себе, а іншому — що варто також вірити у людину поряд із собою. Цей важливий урок міг повернути завзяття працювати над своєю мрією — або навіть подарувати нову.

Якби не шкільний вчитель, знайомий і дядько Ісаака Ньютона, які вмовили його мати дозволити синові продовжити навчання, бо беззаперечно вірили в його талант, то відомої історії з яблуком могло б і не бути?

Вчителі з садочка, школи чи університету, батьки, колеги, друзі, ментори чи випадкові знайомі — кожен із них у правильний момент може стати людиною, яка надасть той самий важливий урок, за який ви будете вдячні і пам’ятатимете все життя.
Згадайте його ще раз і розкажіть із хештегом #ВажливийУрок!

А якщо ви самі прагнете давати важливі уроки та стати для когось вчителем мрії, то до 22 квітня команда Навчай для України / Teach For Ukraine приймає заявки на участь у програмі із можливістю переїзду в Київську, Львівську або Одеську області. Подати заявку можна тут.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події