2 червня на Книжковому Арсеналі відбудеться розмова та воркшоп для підлітів «Blueprint, або Чи має клон право на самого себе».
Новини / Анонс
24 Травня 2018
692
Воркшоп для підлітків: «Blueprint, або Чи має клон право на самого себе»
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Illustration: Pablo Lozano

Чи має клон право на власне життя? Чи може він існувати самостійно, не прислухаючись до свого творця? Чи має він право вибору або хоч якісь права, взагалі? Відповіді на ці запитання можна буде отримати на воркшопі та розмові для підлітків «Blueprint, або Чи має клон право на себе?», який відбудеться 2 червня на «Книжковому Арсеналі» у рамках німецько-українського року мов. Серед учасників німецька письменниця Шарлотте Кернер, авторка романів «Лізе, атомний фізик. Життєвий шлях Лізе Майтнер» та «Blueprint-Blaupause», за які вона отримала Німецьку премію літературних творів для юнацтва, та  український журналіст та автор книги «Франческа. Повелителька траєкторій» Дорж Бату.
Під час «Книжкового Арсеналу» Шарлотте Кернер також представить свій науково-фантастичний роман «Blueprint», який вийде друком улітку 2018 у Видавництві Старого Лева в перекладі Наталки Сняданко в межах проекту підліткових (анти)утопій «На дотик» Goethe-Institut в Україні.

Коли: 2 червня, 13:00.
Місце: Мистецький Арсенал, зал «Орбіта».

Видавництво Старого Лева книжковий арсенал підліткова література письменники Шарлотте Кернер