Поп-арт віммельбух “Де ж Воргол”?

Поп-арт віммельбух "Де ж Воргол"?

Якби Енді Ворхол міг подорожував у часі, де б він опинився? Книжка “Де ж Ворхол?” дає йому свою власну машину часу, і з’ясовує відповідь на це питання…

Ви колись чули про одну з найпопулярніших у світі серій віммельбухів (або ж книжок-шукалок) «Де ж Волдо?» Мартіна Хендфорда? Так от, зовсім нещодавно у Волдо з’явився серйозний конкурент — неймовірний Енді Воргол! У новій книжці мистецтвознавиці Катерини Інгрем (Catherine Ingram) та ілюстратора Ендрю Рає (Andrew Rae) “Де ж Воргол?” епатажний і неповторний Енді Воргол подорожує знаковими для історії мистецтва моментами.

Читачам пропонується відшукати пана Воргола — його біле волосся, темні окуляри, і смугасту сорочку — у натовпі вечірки культової “Студії 54”, серед героїв часів Мікеланджело, Жана-Мішеля Баскії, Сальвадора Далі, французьких імпресіоністів та інших.

Поп-арт віммельбух "Де ж Воргол"?

Енді Воргол у “Студії 54” — культовому нічному клубі й всесвітньо відомій дискотеці, що прославилася легендарними вечірками.

Поп-арт віммельбух "Де ж Воргол"?

Відкриття ретроспективи Фріди Кало у “Galería de Arte Contemporaneo” (Мексика, 1953)

Поп-арт віммельбух "Де ж Воргол"?

Дзюдо — це існування людського тіла в духовному просторі

— був переконаний французький художник-новатор Ів Кляйн. Спробуйте знайти Воргола на “синьому” уроці з дзюдо в інституті Кодокан!

Поп-арт віммельбух "Де ж Воргол"?

Енді просто не міг не завітати у Баухаус — навчальний заклад, що існував у Німеччині з 1919 по 1933, а також творче об’єднання архітекторів, дизайнерів та художників, що виникло в рамках цього закладу.

З 3 травня книжку “Де ж Воргол?” можна знайти на сайті Amazon.

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©