«Диво» Р. Дж. Паласіо

Р. Дж. Паласіо «Диво» (Wonder, 2012), видавництво Віват, новинки книжкового арсеналу, готується до друку, роман диво, книжка про фізичні вади й толерантність

До Книжкового Арсеналу 2016 у видавництві «Віват» видадуть книжку американської письменниці Ракель Дж. Паласіо «Диво» (Wonder, 2012) – світовий бестселер, що розповідає проникливу історію про десятирічного хлопчика Авґуста Пуллмана.

З одного боку, так само, як усі хлопці його віку, Авґуст фанатіє від «Зоряних воєн», грає зі своїм собакою, свариться та мириться зі старшою сестрою, обожнює ходити на дні народження до своїх друзів, грати в комп’ютерні ігри, ласувати морозивом та займатися іншими звичайними речами. Але з іншого боку, Авґуст зовсім не такий як його однолітки. По-перше, він ніколи не ходив до школи — з першого класу з ним вдома займалася мама. По-друге, через генетичну аномалію його обличчя сильно відрізняється від облич інших  членів його родини. Він переніс аж 27 операцій, але вони не зробили його «таким». І ось настав день, коли Авґуст повинен піти до звичайної школи. Вперше.

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©