Диво Жінка стане почесним послом ООН із боротьби за права дівчат

Диво Жінка стане почесним послом ООН у боротьбі за права дівчат, комікси, гендерна рівність, права жінок, сексизм, wonder woman, UN girls' empowerment ambassador

Як повідомляє The Guardian, героїня коміксів Диво Жінка стане почесним послом* ООН із боротьби за права і можливості жінок та дівчат.

За даними сайту Comic Book Resources, урочиста церемонія з цієї нагоди відбудеться  21 жовтня, у день 75-ї річниці супергероїні, у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. Участь у заході візьмуть генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, президент DC Entertainment Діана Нельсон, акторки, які грали роль Диво Жінки протягом багатьох років існування персонажа, зокрема Лінда Картер та Галь Гадот, а також «особливі гості», імена яких поки не розкривають.
Цей захід покладе початок новій глобальній кампанії ООН на підтримку п’ятої Цілі сталого розвитку, що полягає в «забезпеченні гендерної рівності та розширення прав і можливостей всіх жінок і дівчат».

Гендерна рівність є не тільки фундаментальним правом людини, але й необхідна основа для миру, розвитку та стабільності у світі. Надання жінкам і дівчатам рівного доступу до освіти, охорони здоров’я, гідної праці, а також представництва й можливості приймати рішення в політичних і економічних процесах забезпечуватиме стійкий розвиток економіки і приноситиме користь для суспільства і людства в цілому.
зазначають в ООН

Образ Диво Жінки, створений Вільямом Марстоном, уперше з’явився в жовтні 1941 року. Відтоді комікси про неї публікуються компанією DC Comics майже безперервно, а саму Диво Жінку вважають найпопулярнішим і найуспішнішим жіночим персонажем за всю історію американських коміксів.
Нещодавно один з авторів коміксів про Диво Жінку Грег Рака підтвердив припущення фанатів про те, що супергероїня є бісексуалкою. За його словами, живучи на острові Теміскіре, населеному виключно жінками, королева амазонок вступала у відносини з одноплемінника.

*Редакція сайту перепрошує за використання слова “посол” у чоловічому роді. Будемо дуже вдячні за допомогу в знаходженні відповідного фемінітиву.

BOKMÅL
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©