Презентація книги «Вундеркідз» і зустріч з авторкою

вундеркідз, презентація вундеркідз, презентація вундеркідз київ, київський будинок книги, жаклін сільвестр, будинок книги, презентація вундеркідз будинок книги, презентация вундеркидз, вундеркидз, презентация вундеркидз киев, киевский дом книги, дом книги, презентация вундеркидз дом книги, жаклин сильвестр

«Вундеркідз» — це драйвовий та водночас романтичний трилер для підлітків англійської письменниці Жаклін Сільвестр. Критики вже порівнюють цю книгу з такими бестселерами, як «Дім дивних дітей» Ренсом Ріггз та «Дивергент» Вероніки Ротт. Особливо варто зважити на той факт, що оскільки обидві бабусі Жаклін Сільвестр мають українське походження, письменниця вирішила розпочати презентаційний тур свого первістка саме в Україні.

Ніка іде до нової школи, таємничої академії про яку ніхто не чув і яка не має навіть веб-сайту. Неочікувані пригоди, любовний трикутник — це лише верхівка айсберга проблем, з якими доведеться зустрітися Ніці. Виявляється, що респектабельна Вілдвудська Академія зовсім не той учбовий заклад, яким він їй видався на початку. Розплатою за навчання в цьому «райському» куточку може бути те, без чого Ніка не уявляє свого життя.

Коли: 21 вересня, 18:00.
Місце: Київського Будинку Книги (вул. Льва Толстого, 11/61).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин