Як вижити у школі: конкурс художнього репортажу для учнів

юний самовидець, як вижити у школі, конкурс для школярів, конкурс дитячого художнього репортажу, степан чубенко, видавництво темпора, конкурс для учеников 1-11 классов, как выжить в школе, издательство темпора, конкурс художественного репортажа для школьников

Illustration: Maggie Chiang

Як вижити у школі? Чи відчувають учні безпеку, перебуваючи на навчанні? Чи всім комфортно спілкуватися з однокласниками та як боротися з булінгом? Чи можуть діти з інвалідністю відвідувати звичайну українську школу? На ці та інші теми учні 1-11 класів можуть висловити свою думку у межах конкурсу дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» пам’яті Степана Чубенка. Він покликаний залучити дітей до обговорення суспільно важливих тем та познайомити із жанром художнього репортажу.

Тема першого «Юного Самовидця»«Як вижити у школі». Автор має добре знати тему, прагнути об’єктивності, писати тексти самостійно. Журі особливу увагу звертатимуть на влучні описи та живі діалоги з героями обраної теми. Оповідь має бути не сухою газетною, а саме художньою. Обсяг репортажу – до 20 000 знаків. Надсилати роботи можна до 15.02.2019 на адресу конкурсу young.samovydets@gmail.com.
Переможці будуть нагороджені під час оголошення результатів конкурсу художнього репортажу «Самовидець» у Києві та запрошені на Книжковий Арсенал. За І місце нагорода 1000 грн, ІІ місце – 700 грн та ІІІ місце – 500 грн. А десять кращих репортажів можуть бути опубліковані організаторами – видавництвом «Темпора».

BOKMÅL
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©