Як я поборов кібербулінг: конкурс творів від Docudays UA

Docudays UA, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Громадська спілка, Українська анімаційна Асоціація, УАнімА, Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою, булінг, цькування в школі, конкурс творів для дітей та підлітків, конкурси для дітей, конкурси для підлітків, конкурсы для детей и подростков, булинг, докудейс, фестиваль кіно,

Illustration: Seung Uk Hong

З власного досвіду знаєте, що таке кібербулінг? Та маєте історію його подолання? Тоді беріть участь у конкурсі письмових робіт для дітей та підлітків до 18 років від Docudays UA, Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та Громадської спілки «Українська анімаційна Асоціація «УАнімА» на тему «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях.

Ми започатковуємо конкурс історій, що ляжуть в основу анімаційних документальних роликів на підтримку кампанії з протидії кібербулінгу, а також для максимального долучення всіх зацікавлених до участі у кампанії,
організатори конкурсу.

П’ять переможців та переможниць отримають цінні подарунки – планшети. Фінал Всеукраїнського дитячого конкурсу відбудеться у травні 2019 року. У свою чергу переможці та переможниці візьмуть участь у створенні анімаційних документальних роликів на основі розказаних ними історій! Їх також буде запрошено на презентацію роликів у грудні 2019 року та на фестиваль Docudays UA у березні 2020 року в Києві! Конкурсні твори не оприлюднюватимуть під прізвищем автора чи авторки без їхньої згоди, однак сюжет історії може бути використаним для створення елементів анімаційного фільму.

Етапи проведення конкурсу:
24 квітня – 12 травня 2019 року – подача конкурсних робіт;
13 – 22 травня – опрацювання журі заявок;
24 травня – оголошення переможців та переможниць на сайті Docudays UA.

Щоби взяти участь у конкурсі, потрібно до 12 травня надіслати твір українською мовою від 1 до 4 сторінок на  електронну адресу ksenya.shymanska@docudays.ua, вказавши у назві листа «Робота для конкурсу «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою».

Деталі конкурсу та умови подання робіт – за посиланням.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події