Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття

"Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття" Франсуаза Барб-Ґалль, Видавництво Старого Лева, дитячі книжки, що читати дітям, дітям про мистецтво, видавництво старого лева, готується до друку

Чудові новини! Видавництво Старого Лева готує до друку нову книгу авторки бестселеру «Як розмовляти з дітьми про мистецтво»!

Франсуаза Барб-Ґалль завдяки перекладу Софії Рябчук українською продовжить цікаву розмову, розпочату у першій книзі, і запропонує ознайомитися з творчістю сучасних художників, аби по-справжньому зрозуміти й полюбити мистецтво, що може здаватися надто складним для розуміння. Для цього авторка радить забути про всі упередження та ярлики, відкинути непевність — і показує, як довіритися художникам, як перейнятися кожним, навіть найхимернішим, твором; вчить дивитися, бачити і… просто насолоджуватися.

Книга зацікавить батьків та педагогів, які творчо підходять до розвитку дітей, а також — без жодних сумнівів! — усіх тих, хто хоче пізнати й оцінити мистецтво ХХ століття так щиро і відкрито, як діти.

В оформленні обкладинки використано фрагмент роботи Сема Френсіса «Білизнá кита».

Це видання було здійснено за підтримки Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» посольства Франції в Україні / Французького інституту в Україні та видавничих програм Французького інституту.

Надя Рокитянська
Надя Рокитянська

редакторка рубрики новин