Запрацював сайт з пошуку партнерів у культурних проектах

Ukraine. Culture. Creativity, uaculture, где найти культурного партнера, гранты, конкурсы в сфере культуры, украинский культурный фонд, український культурний фонд, сайт з пошуку партнерів у культурних проектах, культура, гранти, конкурси,

Illustration: Kenzo Hamazaki

Відтепер грантові пропозиції, конкурси, інформацію про інституції, що підтримують культуру, не доведеться шукати в різних джерелах, адже вони будуть зібрані на ресурсі «UACulture». Як повідомляє «ЛітАкцент», «Український культурний фонд» сприяв створенню нового інформаційного порталу в галузі культури – «Ukraine. Culture. Creativity», що діятиме двома мовами – українською та англійською. Його мета – мережування культурних активістів та митців, сприяння пошуку партнерів для спільної реалізації культурних проектів, висвітлення актуальних трендів української культури, ознайомлення з її представниками.

У рубриці «Можливості» є змога за абетковим принципом дізнатися про актуальні пропозиції українських та світових культурних інституцій, грантів, стипендій, конкурсів тощо. У рубриці «Тексти» з’являтимуться матеріали про різні аспекти української культури.  Відомості про різноманітні музеї, архіви, видавництва та інші організації, які згодилися долучитися до проекту і відкриті до співробітництва в різних галузях, будуть у рубриці «Партнери».

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події