Дитячий фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства»

Запрошуємо на дитячий фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства», який відбудеться 19–21 грудня 2014 р. у Музеї книги і друкарства України.
На вас очікують:  виставка «Розтопити в серці лід», або «Хто здолає Снігову Королеву», казкові зустрічі з письменниками та художниками Галиною Малик, Сашком Дерманським, Олександром Гаврошем, Зіркою Мензатюк, Марією Морозенко, Володимиром Арєнєвим, Катериною Єгорушкіною, Ольгою Квашею, Заслуженим артистом України Тарасом Компаніченко, захоплюючі інтерактивні читання від літературного клубу «Букмоль», майстер-класи з витинанки, соломоплетіння, розпису різдвяних пряників, малюнку на склі, виготовлення різдвяної іграшки, гри на фортепіано піаністки Марти Гринь та акторки Першого жіночого театру Наталії Шилової.

А також, вистава від Дитячого лялькового театру Національної бібліотеки України для дітей, майстер клас по старовинних танцях XVII ст. від Historical Dance Theatre «Al’entrada», майстер-клас з атрибуції стародруків від директору Музею книги і друкарства Валентини Бочковської.
Окрім того, творча майстерня «Творимо і витворяєм» вчитиме виготовляти ялинкові прикраси з допомогою валяння вати, а також допоможе зробити зі звичайного клаптика тканини чарівних вухатих друзів – зайчиків-трав’янчиків.
Музичну частину фестивалю доповнять юнацька студія при хорі ім. Г.Верьовки, лірник Ярема Шевчук, Сусанна Карпенко і Дитячий фольклорний колектив «Райгородок».
Чекаємо на Вас і Ваших діток!
Детальна програма Дитячого фестивалю «Зимові забави Азбукового Королівства» ТУТ.

Дитячий фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства» відбудеться з 19 по 21 грудня в Музеї книги і друкарства (м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 9.). У ці дні музей працюватиме 10.00 до 19.00 год. Вартість входу на фестиваль: 25 грн. для дорослих, 15 грн. для дітей. Телефон для довідок: 280-66-23. 

святого миколая, зимові забави азбукового королівства,  фестивалі для дітей, літклуб букмоль, музей книги і друкарства, київ

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©