Іноді закінчуєш читати книгу, дивитися фільм чи серіал, але про їхніх персонажів ніяк не можеш припинити думати. Гелловінська вечірка — прекрасна можливість відтворити частинку улюблених вигаданих світів у себе вдома. А якщо своїх ідей поки немає, користуйтеся нашими. Згадуйте дорогих серцю героїв і насолоджуйтеся.
Teenside / Поради
29 Жовтня 2020
1221
Як відсвяткувати Гелловін: ідеї з книжок і серіалів
TeenSide

Гелловін вже став традиційним приводом зібратися з друзями у таємничій атмосфері. Ви вже влаштовували костюмовану вечірку, пробували викликати мертвих знаменитостей і розповідали моторошні історії з ліхтариком. Тоді ось кілька небанальних способів відсвядкувати Гелловін за мотивами книжок та серіалів. 

Ніч Казок

У персонажів «‎Дому, в якому…» Маріам Петросян безліч чудових традицій, які хочеться перейняти, і Ніч Казок — найбільш Гелловінська з них. Жителі Дому дістають запаси дбайливо заготовлених наливок (які можна замінити будь-якими улюбленими напоями та смаколиками), сідають колом і по черзі розповідають казки до самісінького ранку. Казки можуть бути повністю вигаданими, частково правдивими чи цілком справжніми історіями. Страшними, веселими або сумними, фантастичними чи реалістичними. Ви можете трактувати поняття «‎казка» як завгодно, тут немає жодних обмежень. Веселіться та пам’ятайте: у Ніч Казок в жодному разі не можна засинати, бо це — неввічливо.  

Листи самим собі

Персонажі оповідання «‎Комплекс Шахерезади» Тані Малярчук щотижня відправляють фіктивні листи. Писати можна будь-що, але ваш лист має бути таким, щоб нечесний листоноша відкрив його, дочитав до кінця, повірив написаному та пречудово провів залишок дня. Того, чий лист листоноша не дочитав до кінця, закидують тухлими овочами, але цю частину (за бажанням) можна прибрати. Існують різні теорії, чому листоноша не дочитує певні листи. Хтось каже, що це залежить від довжини листа, хтось — що лист за обсягом не має перевищувати думку, закладену в ньому. Думка, що лист нудний, має бути викладена в короткому листі, а думка, що лист цікавий, може бути довгою. Хтось каже, що це все взагалі випадковість, і листоноша не дочитує листів без певної на те причини. Визначайтеся з улюбленою теорією (чи вигадайте свою), пишіть Гелловінські листи та тримайте кулачки, щоб обраний на вечірці листоноша дочитав до кінця саме ваш.

Гелловінські костюми

Мабуть, у кожного з нас з’являлося бажання викинути половину своїх речей. Естер, головна героїня роману Сильвії Плат «Під скляним ковпаком», саме так і зробила — викинула всі свої сукні з даху готелю, так що потім довелося вимінювати халат на чужу сукню, щоби було в чому їхати додому. Щоб уникнути такої ситуації, пропонуємо не викидати одяг, що вже не подобається, а перетворити його на Гелловінські костюми. Тим паче, у часи глобального потепління ми маємо позбуватися старих речей більш екологічно, ніж просто викидати їх. Натхнення для костюмів можна знайти в інтернеті або придумати щось самостійно, наприклад, зробити образи себе 5 років тому. Експериментуйте та пробуйте найбезглуздіші поєднання. 

Пиріг, що (не) левітує

У серіалі «‎Опівнічні одкровення» головний герой Кленсі живе на фантастичній фермі та подорожує світами за допомогою симулятора реальності. Коли його симулятор зламався, він замовив пиріг, що левітує, щоб дізнатися, що йому робити далі, та потоваришувати зі своїми сусідами. Пиріг майже не левітував і виявився зовсім звичайним. У нас поки теж немає пирогів, завдяки яким можна дізнатися, що робити зі своїм життям, але принаймні повеселитися під час спільного приготування пирога точно можна. І життєву пораду теж можна отримати не від пирога, а від друзів, поки ви його готуєте. Якщо хочете ще більше Гелловінської атмосфери, додайте до пирога гарбуз.  

Історична вечірка

Персонажки фільму «‎Освіта» проходять довгий шлях, аби потрапити на бажану вечірку. Дорогою вони навіть забігають на іншу вечірку, де всі гості грають  ролі історичних осіб. Своєї ролі потрібно дотримуватися протягом всього вечора. Крім того, існує сценарій із прописаними репліками чи діями, певні вимоги до зовнішнього вигляду та правила поводження за столом. Ви також можете зробити вечірку, присвячену певному історичному періоду або навіть конкретній події. Звичайно, можна не аж так детально  прописувати сценарій і дозволити собі трохи більше бути собою. Але хто не хотів би побувати на запуску першої у світі ракети чи на церемонії вручення Оскара?

поради для усіх свята хелловін