Інтерактивне читання книжки-картинки Джеймса Крюса та Сюзанни Ротраут Бернер «Чорнильний чарівник».
Літклуб / Розклад літклубу
18 Лютого 2019
1207
Букмольні сторітайми в бібліотеці Goethe-Institut в Україні: Чорнильний чарівник
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

вихідні у Києві, Київ, книжки-картинки, літклуб Букмоль, майстер-класи, популяризація читання, розваги, Читаймо дітям уголос!, читання вголос

23 лютого, у суботу, Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на інтерактивне читання німецької книжки-картинки Джеймса Крюса та Сюзанни Ротраут Бернер «Чорнильний чарівник».

«Що я  хотів сказати і що я сказав — це дві величні різниці» — бідкався своїй маленькій подрузі Великий Дружній Велетень із одного з найвідоміших творів Роальда Дала. І тут його багато хто зрозуміє, хіба ж не всі ми, часом, пишучи листи та повідомлення  до друзів, рідних або ж колег випадково говоримо геть не те, що хочемо? І, можливо, причина тому не така банальна, як от програма автовиправлення, а  магічна? Що як усі ці курйозні «помилки» у наших листах — витівки якогось чарівника? Наприклад, головного героя коротенької казочки «Чорнильний чарівник», що належить перу чи не найвідомішого німецького дитячого письменника та лауреата медалі Андерсена Джеймса Крюса.

Хто такий Чорнильний чарівник? Якою магічню силою він володіє? І до чого, зрештою, призводять його невинні витівки? Відповіді на ці запитання дізнаємося на інтерактивному читанні чарівної, веселої та смішної книжки-картинки «Чорнильний чарівник», яку проілюструвала не менш відома німецька дитяча авторка та лауреатка премії Андерсена Сюзанна Ротраут Бернер. А після читання на дітей очікує захопливий майстер-клас за мотивами книжки, на якому ми спробуємо навчитися чорнильної магії.

Читання відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine «Яскраві Букмольні сторітайми у бібліотеці Goethe-Institut в Україні».

Для дітей віком 4+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Коли: 23 лютого, 11:00
Місце: Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).

вихідні у Києві Київ книжки-картинки літклуб Букмоль майстер-класи популяризація читання розваги Читаймо дітям уголос! читання вголос