26 січня Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на захопливе інтерактивне читання книжки Адельхайда Дахімена «Віслюки».
Букмольні сторітайми в бібліотеці Goethe-Institut в Україні: Віслюки
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

 Міжнародний літературний фестиваль в одесі, одеський літературний фестиваль, Міжнародний літературний фестиваль одеса, літературний фестиваль одеса, одесский литературный фестиваль, международный литературный фестиваль в одессе, международный литературный фестиваль одесса, литературный фестиваль одесса, Hotel de Grote L Щурд Кейпер, Hotel de Grote L, Щурд Кейпер, Одеський обласний театр ляльок, одеський театр ляльок, театр ляльок одеса, одесский обласной кукольный театр, одесский кукольный театр, кукольный театр одесса,   Коник Cимон ван дер ГІєст, Cимон ван дер ГІєст, Мойн та монстр Анушка Равішанкар, Мойн та монстр, Анушка Равішанкар, Місторія однієї дружби Ірина Цілик, Місторія однієї дружби, Ірина Цілик, Казка про старого Лева Мар‘яна Савка, Казка про старого Лева, Мар‘яна Савка, Гості на мітлі Володимир Рутківський, Гості на мітлі, Володимир Рутківський, Фільм-життя Майте Карранса, Майте Карранса,

Новий рік розпочався, а разом із ним — новий сезон інтерактивних читань у Літклубі Букмоль. Отож уже 26 січня, у суботу, Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на захопливе інтерактивне читання німецької книжкикартинки Адельхайда Дахімена та Хайде Шеллінгер «Віслюки».

Усім відомо, що більшість популярних дитячих книжок завершується простою згадкою про те, що далі герої живуть довго та щасливо. Наскільки довго вони живуть? Як їм вдається бути щасливими? І невже вони ніколиніколи не сумують і не сваряться? Зазвичай читачів лишають без відповідей на ці та подібні запитання. Проте всі ми чудово розуміємо, що часом куди легше перемогти найсильнішого та найлихішого дракона, ніж навчитися жити з кимось у мирі та злагоді. На щастя, у нашому світі немає нічого неможливого, а знайти спільну мову можна навіть із впертим віслюком. І зворушлива книжка Адельхайда Дахімена та Хайде Шеллінгер «Віслюки» — яскравий і веселий тому доказ.
Головні герої цієї книжкикартинки саме готувалися відсвяткувати своє срібне весілля, алестрашенно посварилися. Та ще й так, що вирішили шукати собі нової вдачі деінде. Чи вдасться їм це зробити? Чи вони таки мають шанс воззєднатися? І якщо так, то як саме вони все владнають? Дізнаємося вже на інтерактивному читанні, а після обміркуємо почуту історію на захопливому майстеркласі.
Читання відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine «Яскраві Букмольні сторітайми у бібліотеці Goethe-Institut в Україні».

Для дітей віком 4+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією. 
Коли: 26 січня, 11:00
Місце: Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).

вихідні у Києві Київ книжки-картинки літклуб Букмоль майстер-класи популяризація читання розваги Читаймо дітям уголос! читання вголос